Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła z tradycją i przyszłością.  Już w 1920 roku - co potwierdzają najstarsi mieszkańcy, w Woli Mieleckiej funkcjonowała szkoła powszechna.  1973.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła z tradycją i przyszłością.  Już w 1920 roku - co potwierdzają najstarsi mieszkańcy, w Woli Mieleckiej funkcjonowała szkoła powszechna.  1973."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła z tradycją i przyszłością

2  Już w 1920 roku - co potwierdzają najstarsi mieszkańcy, w Woli Mieleckiej funkcjonowała szkoła powszechna.  1973 roku rozpoczęto remont. 30 maja 1976 roku oddano do użytku rozbudowany obiekt szkolny, liczący 11sal lekcyjnych, bibliotekę, 4 przestronne korytarze i sanitariaty.  18 czerwca 2000 r. Zespół Szkół w Woli Mieleckiej otrzymał imię Józefa Maksymiliana Ossolińskiego.

3  W roku szkolnym 2013/2014 proponujemy naukę w klasie językowej (z poszerzoną ilością godzin języka angielskiego) i klasie sportowej. Jako jedna z nielicznych szkół powiatu mieleckiego proponujemy naukę aż trzech dodatkowych języków obcych: j. rosyjskiego, j. niemieckiego i j. francuskiego.

4  W Zespole Szkół zatrudnionych jest 45 wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, w tym: 20 posiada kwalifikacje do nauczania dwóch i więcej przedmiotów, 11 nauczycieli jest egzaminatorami sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego i matury, a 3 jest ekspertami ds. awansu zawodowego nauczycieli.

5  Szkoła jest wyposażona w nowoczesne pomoce i sprzęt dydaktyczny. Szkoła posiada 4 pracownie,oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej. W każdej klasie znajduje się dostęp do Internetu, sprzęt multimedialny – rzutnik i laptop. Dodatkowo w dwóch pracowniach umieszczono na stałe 2 tablice interaktywne. Natomiast z kolejnych trzech interaktywnych tablic przenośnych korzystają nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej oraz języków obcych.

6  Szkoła dysponuje terenem zielonym przeznaczonym na zajęcia sportowe i rekreacyjne. Na działce szkolnej znajduje się również stadion sportowy z zapleczem, oddany do użytku w 2011r.  Obiekty szkolne są ogrodzone i monitorowane przez 16 kamer.

7  Wygrywają, zostają laureatami wielu konkursów, imprez o zasięgu gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnokrajowym

8  Akademie np.: „Dzień Niepodległości”, „Święto Nauczyciela”  Różnego rodzaju spotkania, happeningi  Forum Społeczności Szkolnej  I wiele więcej…

9

10

11

12

13


Pobierz ppt "Szkoła z tradycją i przyszłością.  Już w 1920 roku - co potwierdzają najstarsi mieszkańcy, w Woli Mieleckiej funkcjonowała szkoła powszechna.  1973."

Podobne prezentacje


Reklamy Google