Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WIZYTA STOMATOLOGA Dzięki spotkaniom z Panią stomatolog, przedszkolaki wiedzą, jak wyglądają ząbki, jak o nie dbać oraz co jest dla nich najzdrowsze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WIZYTA STOMATOLOGA Dzięki spotkaniom z Panią stomatolog, przedszkolaki wiedzą, jak wyglądają ząbki, jak o nie dbać oraz co jest dla nich najzdrowsze."— Zapis prezentacji:

1

2

3 WIZYTA STOMATOLOGA Dzięki spotkaniom z Panią stomatolog, przedszkolaki wiedzą, jak wyglądają ząbki, jak o nie dbać oraz co jest dla nich najzdrowsze.

4 Uczymy się jak prawidłowo myć zęby!

5 Poznajemy narzędzia pracy stomatologa.

6 Szczotka w ruch! Świetnie się bawimy, trenując prawidłowe używanie szczotki.

7 Zdrowe czy niezdrowe ? Staraliśmy się zapamiętać, które produkty są zdrowe dla zębów, a których należy unikać.

8 PRÓBA POBICIA REKORDU Dobrze przygotowani, bierzemy szczoteczki w dłonie! Naszym zadaniem jest pobić rekord Guinnessa w myciu zębów przez dwie minuty! W biciu rekordu wzięło udział 226 dzieci! Walczyły maluchy i starszaki!

9 CZAS, START!!!!

10 GRUPA MODELINEK Nasi pomocnicy w myciu zębów! Bijemy rekord!

11 GRUPA MODELINEK W AKCJI!

12 Laura i Tosia z dumą szczotkują zęby!

13 Ala, Hania, Gaja, Zosia

14 GRUPA CIASTOLINEK

15 GRUPA AKWARELEK A tymczasem grupa Akwarelek biła rekord na tarasie przedszkola! Niestraszne nam były chmury na niebie!!!

16 GRUPA AKWARELEK

17

18 GRUPA STEMPELKÓW

19 GRUPA PLASTELINEK

20 PLASTELINKI W AKCJI!

21 GRUPA KREPINEK Czy pobiliśmy rekord? Nasi przyjaciele

22 GRUPA KROPECZEK

23

24

25

26 KOLEJNA NASZA MISJA A teraz przed naszymi przedszkolakami kolejne zadanie! Dzieci złożyły obietnicę, że codziennie będą myć ząbki również w domu.

27 Bicie rekordu Guinnessa było dla nas świetną zabawą! Długo nie zapomnimy emocji, jakie nam towarzyszyły. Przedszkolaki są bardzo dumne, że udało im się pobić rekord.

28

29

30 Dzieci z Przedszkola nr 15 we Wrocławiu dziękują za możliwość udziału w pobijaniu rekordu Guinnessa. Pozdrawiamy Akademię Aquafresh!


Pobierz ppt "WIZYTA STOMATOLOGA Dzięki spotkaniom z Panią stomatolog, przedszkolaki wiedzą, jak wyglądają ząbki, jak o nie dbać oraz co jest dla nich najzdrowsze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google