Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WSTĘP W dzisiejszych czasach reklamy w TV, banery czy ulotki to moim zdaniem przeżytek. W dzisiejszych czasach większą oglądalność mają różne kanały na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WSTĘP W dzisiejszych czasach reklamy w TV, banery czy ulotki to moim zdaniem przeżytek. W dzisiejszych czasach większą oglądalność mają różne kanały na."— Zapis prezentacji:

1

2 WSTĘP W dzisiejszych czasach reklamy w TV, banery czy ulotki to moim zdaniem przeżytek. W dzisiejszych czasach większą oglądalność mają różne kanały na YT czy też Telewizja internetowa. Moim zadaniem było znaleźć najlepszą drogę dotarcia do konsumenta (15- 25 lat ) z nową marka jaką jest Skittles. Przeprowadziłem ankietę, która miała za zadanie sprawdzić w jaki sposób ludzie najczęściej dowiadują się o nowej marce. Ankieta wykazała, że 42 % dowiaduje się z TV, 30% z internetowych reklam, 19 % z wyskakujących okienek na stronach www.

3 SPOSOBY DOTARCIA DO GRUPY OSÓB (15-25) Moim pomysłem na sposób dotarcia z nowym produktem do grupy osób w wieku (15-25) są: 1.zabawne spoty reklamowe umieszczone na YT. Neostrady (serce i rozum ), Będą pokazywać w zabawny sposób nową markę pod jakim względem jest ona najlepsza. Dobrym przykładem są spoty wcześniej istniejącej Neostrady (serce i rozum ), bohaterowie pokazywali nowy produkt w zabawny sposób i takie reklamy się zapamiętuję. Z mojej drugiej ankiety wynika, iż jest to najlepszy sposób dotarcia z nową marką. 2. Gra na telefon Badani stwierdzają, że ludzki umysł uczy się szybciej podczas relaksu.Wnioskując z tego, że tylko dobra gra na telefon sprawi, że nowy produkt zostanie szybciej zapamiętany i utkwi na stałe w pamięci. Jak wiadomo by trafić do ludzi w grupie wiekowej 15 -17 najlepszym sposobem jest gra na telefon. Moje badania i ankieta stwierdzają, że ta grupa wiekowa częściej gra na telefonie w różnorakie gry i wybrała ten sposób poznawania nowej marki.

4 BADANIA JAKOŚCIOWE PRZEDSTAWIONE JAKO ANKIETA MIAŁY ZA ZADANIE POKAZAĆ, KTÓRY Z MOICH POMYSŁÓW BARDZIEJ PRZYPADŁ DO GUSTU. BADANIA ZOSTAŁY WYKONANE NA 20 OSOBOWEJ GRUPIE OSÓB.

5 PROMOCJA SKITTLES NA POZIOMIE SKLEPÓW wzrost sprzedaży jak i rozpoznawanie marki. Mój pomysł na taką promocję narodził się w momencie oglądania reklamy skittles w której była żyrafa. Pomyślałem o stworzeniu takiego stoiska z tą żyrafą ( gadająca żyrafa ) w sklepach i o umieszczeniu różnych haseł w opakowaniach skittles. Żyrafa będzie po zakupie paczki skittles wypowiadała jakieś hasło. Jeżeli w opakowaniu po skittles będzie to hasło, osoba dostanie zniżkę na drugi produkt lub drugą paczkę Skittles. Dzięki temu można promować przez zabawę kolejne produkty. Konsumenci będą wracać do sklepu, by usłyszeć lub przeczytać nowe hasło po zakupie skittles. Moim zdaniem taki rodzaj promocji spowoduje wzrost sprzedaży jak i rozpoznawanie marki. By utwierdzić Was drodzy Jury, że ten pomysł jest najlepszy zwrócę się do przykładu kolejnego dobrze znanego nam produktu, który wypromował się przez umieszczenie haseł pod kapslami. Konsumenci kupowali produkt nie tylko dla samego smaku, ale również dla zbierania kapsli z tymi hasłami.


Pobierz ppt "WSTĘP W dzisiejszych czasach reklamy w TV, banery czy ulotki to moim zdaniem przeżytek. W dzisiejszych czasach większą oglądalność mają różne kanały na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google