Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja miast i form promocji. Spis treści Prezentacja miast: – Sopot – Wrocław – Kraków – Zakopane – Warszawa Formy promocji: – Formy Standardowe.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja miast i form promocji. Spis treści Prezentacja miast: – Sopot – Wrocław – Kraków – Zakopane – Warszawa Formy promocji: – Formy Standardowe."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja miast i form promocji

2 Spis treści Prezentacja miast: – Sopot – Wrocław – Kraków – Zakopane – Warszawa Formy promocji: – Formy Standardowe – Citylighty i billboardy – Telewizory i ekrany – Sponsorowane lokalizacje – Product placement – Sponsorowane mini-gry, – Inne formy promocji

3 Prezentacja miast

4 Wirtualne miasta, które udostępnione zostały w serwisie iDolina.pl, stworzone zostały w oparciu o architekturę istniejących w rzeczywistości miast. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych udało się osiągnąć wysoki poziom trójwymiarowej grafiki i swobodę poruszania się użytkowników, przy jednoczesnym dostępie do serwisu bez konieczności pobierania i instalowania aplikacji dostępowych.

5 Sopot

6 Wrocław

7 Kraków

8 Zakopane

9 Warszawa

10 Możliwe jest stworzenie nowych, wirtualnych miast lub rozbudowanie istniejących już w serwisie miast o nowe fragmenty. W połączeniu z możliwością implementacji treści zewnętrznych do serwisu może to być ciekawą i interaktywną formą promocji dla miast, wydarzeń kulturalnych mających miejsce w danym mieście jak i innych podmiotów.

11 Formy promocji

12 iDolina oferuje wiele innowacyjnych form promocji, które charakteryzują się małą natarczywością przekazu, w konsekwencji czego przekaz jest lepiej przyswajalny przez jego odbiorcę. Dzięki umieszczeniu nośników przekazu w wirtualnej rzeczywistości możliwe jest tworzenie różnorodnych, interaktywnych kampanii promocyjnych, których kształt ogranicza tylko i wyłącznie wyobraźnia ludzka.

13 Formy standardowe Reklama bannerowa na stronach serwisu, Mailingi do użytkowników, Sponsorowane konkursy, rankingi i gry, Reklamy typu pre-roll

14 Citylighty i billboardy – są to statyczne nośniki przekazu umieszczone w wirtualnych miastach, na których mogą być umieszczane reklamy w statycznej formie graficznej.

15 Citylighty i billboardy

16 Telewizory i ekrany – są to nośniki dynamicznej formy przekazu znajdujące się w wybranych lokalizacjach serwisu. Umożliwiają wyświetlanie spotów reklamowych w postaci krótkich filmów lub dynamicznych kreacji graficznych.

17 Telewizory i ekrany

18 Sponsorowane lokalizacje – istnieje możliwość stworzenia lokalizacji o dowolnym charakterze, wg. projektu klienta (sklepy, restauracje, muzea, itp.). Lokalizacje takie mogą być wzbogacone o elementy interaktywne i elementy klikalne przenoszące np. do innej strony internetowej.

19 Sponsorowane lokalizacje

20 Product placement – oferujemy możliwość umieszczenia w serwisie sygnowanych produktów (ubrania, meble i inne przedmioty), które mogą zostać udostępnione w wirtualnym sklepie serwisu lub umieszczone w wybranych lokalizacjach wirtualnych miast.

21 Product placement

22 Sponsorowane mini-gry – oferujemy umieszczenie nośników reklamy wewnątrz wbudowanych w serwis mini-gier. Możliwe jest także tworzenie nowych, dedykowanych gier o charakterze promocyjnym, rozrywkowym, czy edukacyjnym.

23 Sponsorowane mini-gry

24 Inne formy promocji Przedstawione w prezentacji formy promocji są tylko przykładami możliwości wykorzystania serwisu iDolina.pl do celów promocyjnych. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji dotyczących możliwych do przeprowadzenia działań promocyjnych.

25 iDolina Sp. z o.o. Ul. Hlonda 2C/83 02-972 Warszawa Tel./fax: (22) 252-52-21 www.idolina.pl reklama@idolina.pl


Pobierz ppt "Prezentacja miast i form promocji. Spis treści Prezentacja miast: – Sopot – Wrocław – Kraków – Zakopane – Warszawa Formy promocji: – Formy Standardowe."

Podobne prezentacje


Reklamy Google