Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1. Znam tą szkołę jak mało kto, wiem co, gdzie, jak i z kim załatwiać 2. Znam Statut, więc wiem co i jak ugryźć, znam prawa uczniów i nauczycieli 3. Cały.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1. Znam tą szkołę jak mało kto, wiem co, gdzie, jak i z kim załatwiać 2. Znam Statut, więc wiem co i jak ugryźć, znam prawa uczniów i nauczycieli 3. Cały."— Zapis prezentacji:

1

2 1. Znam tą szkołę jak mało kto, wiem co, gdzie, jak i z kim załatwiać 2. Znam Statut, więc wiem co i jak ugryźć, znam prawa uczniów i nauczycieli 3. Cały czas aktywnie angażuję się w życie szkoły. 4. Mam masę pomysłów co można zmienić w szkole żeby „żyło się lepiej” 5. Jestem odpowiedzialna, sumienna, można na mnie liczyć. 6. Jestem nastawiona na sprawy uczniów, więc to wasze sprawy byłyby dla mnie priorytetem. 7. Nie jestem zwyczajnym „lizusem” ;)

3 1. Na pewno chciałabym wprowadzić w szkole „Szczęśliwy numerek” 2. Regularne spotkania trójek klasowych, na których przedstawiciele klas mówiliby czego klasa oczekuje od samorządu, jaką imprezę chcieliby zorganizować, itp. 3. Otworzyć „Patio” dla wszystkich uczniów ZSTiO, załatwić tam ławki, żeby przerwę można było spędzić wygodnie i na powietrzu ;)

4

5


Pobierz ppt "1. Znam tą szkołę jak mało kto, wiem co, gdzie, jak i z kim załatwiać 2. Znam Statut, więc wiem co i jak ugryźć, znam prawa uczniów i nauczycieli 3. Cały."

Podobne prezentacje


Reklamy Google