Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LASY NIESKAŻONE LUDZĄ RĘKĄ. Lasy w mojej okolicy wyglądają bajkowo. Nie są one zanieczyszczone tak, jak w niektórych miejscowościach. Tutejsza ludność.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LASY NIESKAŻONE LUDZĄ RĘKĄ. Lasy w mojej okolicy wyglądają bajkowo. Nie są one zanieczyszczone tak, jak w niektórych miejscowościach. Tutejsza ludność."— Zapis prezentacji:

1 LASY NIESKAŻONE LUDZĄ RĘKĄ. Lasy w mojej okolicy wyglądają bajkowo. Nie są one zanieczyszczone tak, jak w niektórych miejscowościach. Tutejsza ludność bardzo o nie dba, ponieważ wszyscy wiedzą jak one są w stanie nam dużo dać. Lasy wyglądają przepięknie w każdej porze roku, nie ważne czy to zima, czy lato. Chodel Województwo lubelskie Gmina Chodel Nadleśnictwo Kraśnik

2 Leśna droga w Borowie – piękna jesienią i wiosną.

3 Jesienią lasy są w sile wieku. Liście robią się kolorowe i powoli zaczynają opadać, a ptaki zaczynają wylatywać do ciepłych krajów. Inne zwierzęta szukają powoli schronienia przed surową zimą.

4 Wiosną możemy zaobserwować rozkwitające rośliny, zieleniącą się ściółkę. Nasze lasy cieszą się ogromną popularnością wśród zwierząt, zarówno tych, które latają, jak i tych które chodzą.

5 Latem lasy są w pełni dojrzałe. Zapach świeżych drzew ukoi zmysły każdego z nas. Dużo mieszkańców chodzi tam wtedy na spacery, po to aby zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy.

6 Zimą lasy wyglądają cudownie, niczym te z „Narnii”. Poza mieszkańcami, lasy świecą pustką. Większość ptaków wyleciała do ciepłych krajów, a reszta zwierząt zapadła w zimowy sen.


Pobierz ppt "LASY NIESKAŻONE LUDZĄ RĘKĄ. Lasy w mojej okolicy wyglądają bajkowo. Nie są one zanieczyszczone tak, jak w niektórych miejscowościach. Tutejsza ludność."

Podobne prezentacje


Reklamy Google