Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nigdy nie rozumiałem, dlaczego potrzeby seksualne mężczyzn tak bardzo odbiegają od potrzeb seksualnych kobiet. Nigdy również nie rozumiałem, dlaczego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nigdy nie rozumiałem, dlaczego potrzeby seksualne mężczyzn tak bardzo odbiegają od potrzeb seksualnych kobiet. Nigdy również nie rozumiałem, dlaczego."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Nigdy nie rozumiałem, dlaczego potrzeby seksualne mężczyzn tak bardzo odbiegają od potrzeb seksualnych kobiet. Nigdy również nie rozumiałem, dlaczego tylko mężczyźni są w stanie myśleć racjonalnie...

4 W zeszłym tygodniu poszedłem z moja żoną do łóżka. Zaczęliśmy się pod kołdrą głaskać i dotykać Byłem juz gorący jak cholera Lecz właśnie w tym momencie rzekła do mnie: Posłuchaj, nie mam teraz ochoty się kochać, chce tylko, żebyś wziął mnie w ramiona, dobrze? Odpowiedzialem: - Coooooooooo???????

5 W odpowiedzi usłyszałem, no jak sadzicie, co? Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z emocjonalnych potrzeb kobiet! W końcu zrezygnowałem i skapitulowałem. Nie miałem tej nocy seksu i tak zasnąłem...

6 Następnego dnia poszedłem z żoną do Centrum Handlowego na zakupy. Patrzyłem na Nią, gdy przymierzała 3 piękne, ale bardzo drogie sukienki. Ponieważ nie mogła się zdecydować, powiedziałem Jej, żeby wzięła wszystkie trzy.

7 Nie wierzyła własnym uszom i stwierdziła że do nowych sukienek potrzebuje przecież nowe buty, zresztą te, które na wystawie oznaczone były cena 600 Euro. Na to rzekłem, ze, oczywiście, ma racje. Następnie przechodziliśmy obok stoiska z biżuterią. żona podeszła do wystawy i wróciła z diamentowa kolią

8 Sądzę, ze zniszczyłem wszelkie schematy myślenia filozoficznego na których się do tej pory opierała, gdy po raz kolejny powiedziałem "tak" i dodałem "piękna kolia... W tym momencie powiedziała ze swoim najpiękniejszym uśmiechem Chodź, pójdziemy do kasy zapłacić.

9 Trudno mi było nie wybuchnąć śmiechem, gdy Jej odpowiedziałem: Nie, kochanie, nie mam teraz ochoty tego wszystkiego kupować... Jej twarz zbladła jak ściana, a jeszcze bardziej, gdy dodałem: Mam tylko ochotę na to, żebyś mnie wzięła w ramiona.

10 Gdy z wściekłości i nienawiści juz prawie pękała, wbiłem ostatni gwóźdź: Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z finansowych możliwości mężczyzn.

11 Sadzę, ze nie będę miał seksu do roku 2013...

12


Pobierz ppt "Nigdy nie rozumiałem, dlaczego potrzeby seksualne mężczyzn tak bardzo odbiegają od potrzeb seksualnych kobiet. Nigdy również nie rozumiałem, dlaczego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google