Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O kobietach Meeganka przeprowadziwszy się na wieś (moda na eko i te sprawy), postanowiła założyć małą hodowlę kur. Zapytała sąsiada: - Ile mam kupić

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O kobietach Meeganka przeprowadziwszy się na wieś (moda na eko i te sprawy), postanowiła założyć małą hodowlę kur. Zapytała sąsiada: - Ile mam kupić"— Zapis prezentacji:

1

2 O kobietach

3 Meeganka przeprowadziwszy się na wieś (moda na eko i te sprawy), postanowiła założyć małą hodowlę kur. Zapytała sąsiada: - Ile mam kupić niosek, żeby starczyło jaj dla całej rodziny? - Prosze kupić 15 niosek i jednego koguta - radzi sąsiad.

4 Po paru dniach sąsiad przychodzi w odwiedziny do młodej gospodyni i widzi, że obok każdej kury kręcą się koguty.

5 - Ile pani tych kogutów kupiła?! - pyta zaskoczony. - Tyle, ile jest kur - odpowiada kobieta.

6 - Ale po co? Wystarczyłby jeden, no może dwa! Na to kobieta karcącym głosem: - To panu się tak wydaje! Prezentuje Pan typowo męski punkt widzenia...

7

8 Kobieta u lekarza

9 Lekarz sporządza listę schorzeń Meeganki : 1. Zawroty głowy. 2. Bezsenność. 3. Podwójne widzenie. 4. Bóle głowy. 5. Utrata apetytu. 6. Gorące poty. 7. Utrata wagi. 8. Utrata libido.

10 - Ile pani ma lat? - W zeszłym tygodniu skończyłam trzydzieści. Doktor dopisuje do listy: 9. Utrata pamięci. Diagnoza: Syndrom menopauzy.

11 Plotkuje dwie dziewczyny

12 - Nie wyobrażasz sobie, jakiego pecha ma Kinga. Kupiła sobie drogi komplet seksownej bielizny osobistej i poszła do lekarza. Teraz rzeczywiście jest chora z wściekłości.

13 - Dlaczego? - Bo lekarz kazał jej pokazać tylko język!

14 - Kochanie gdzieś Ty była cały dzień - pyta teściowa synową - Chodziłam cały dzień po knajpach.

15 - Ale czemu? - Szukałam męża, bo myslałam, że mnie zdradza …..

16 - ale na szczęście leżał na plaży.

17 Dwie kobiety czekają w poczekalni u ginekologa i porównują swoje różne dolegliwości.

18 - Chcę dziecka jak niczego innego na świecie - mówi pierwsza - ale raczej nie będzie mi to dane. - Też tak myślałam - mówi druga - Ale potem wszystko się zmieniło. To dlatego jestem tutaj, za trzy miesiące będę miała dziecko. - Musi mi pani powiedzieć, co pani zrobiła.

19 - Poszłam do uzdrowiciela. - Ależ ja też tego próbowałam. Chodziliśmy razem z mężem niemal przez rok do jednego i nic a nie pomogło. Na to druga się uśmiechnęła i szepnęła: - Następnym razem, spróbuj kochanieńka pójść sama!

20 Kobieta mówi znajomej, że wychodzi po raz czwarty za mąż. - Jak wspaniale! Mam nadzieję, że nie będziesz miała mi za złe, jeśli spytam, co się stało z twoim pierwszym mężem? - Zjadł trujące grzyby i zmarł. - Ależ tragedia! A drugi mąż?

21 - On też zjadł trujące grzyby i umarł. - Ale nieszczęście! Boję się spytać, co się stało trzeciemu mężowi. - Zmarł z powodu skręcenia karku. - Skręcenia karku? - Nie chciał jeść grzybów.

22 Dziewczyna przyszła z problemem do psychiatry.

23 - Panie doktorze, musi mi pan pomóc - mówi Dziewczyna - Za każdym razem, kiedy poznam miłego faceta, kończę z nim w łóżku. A po wszystkim czuję się winna i mam depresję przez tydzień.

24 - Rozumiem - lekarz kiwa głową - Chce pani, oczywiście, żebym wzmocnił pani silną wolę i tak rozwiązał problem. - Na miłość boską, nie! - krzyknęła Dziewczyna - Chcę, żeby pan sprawił, żebym nie czuła się winna i zdołowana po wszystkim!

25 Rozmawiają trzy iooi - wiczki : Mój mąż jest spod znaku Strzelca i pomyślałam, że kupię mu w tym roku na urodziny łuk Niezły pomysł – mój to Ryby – kupię mu akwarium Mój to Koziorożec Powiedziała Meeganka ?

26 iooiiooi


Pobierz ppt "O kobietach Meeganka przeprowadziwszy się na wieś (moda na eko i te sprawy), postanowiła założyć małą hodowlę kur. Zapytała sąsiada: - Ile mam kupić"

Podobne prezentacje


Reklamy Google