Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O kim mowa…? osoby fizyczne, które dobrowolnie, ochotniczo i bez wynagrodzenia wykonują świadczenia na rzecz organizacji i instytucji oraz osób indywidualnych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O kim mowa…? osoby fizyczne, które dobrowolnie, ochotniczo i bez wynagrodzenia wykonują świadczenia na rzecz organizacji i instytucji oraz osób indywidualnych."— Zapis prezentacji:

1

2

3 O kim mowa…? osoby fizyczne, które dobrowolnie, ochotniczo i bez wynagrodzenia wykonują świadczenia na rzecz organizacji i instytucji oraz osób indywidualnych wykraczając poza więzi koleżeńsko-rodzinne To… WOLONTARIUSZE! I TY MO Ż ESZ ZOSTA Ć JEDNYM Z NICH!

4 RÓŻNE OBLICZA WOLONTARIATU

5 Fundacja Dziecięca Fantazja dociera do tych dzieci, którym nie jest dane dożyć dorosłości i stara się spełnić życzenia i fantazje każdego nieuleczalnie chorego dziecka w wieku od 3 do 18 lat, odpowiadając na zgłoszenia nadsyłane bezpośrednio przez same dzieci, przekazane przez ich najbliższych lub opiekunów medycznych.

6 "Akcja OBI 2011... czyli katalog który spełnia marzenia" Z początkiem maja 2011 rozpoczyna się kolejna akcja z OBI. W wybrane weekendy w marketach OBI wolontariusze będą zachęcać klientów do zakupu katalogu „Sztuka dekoracji”. Dzięki pomocy wolontariuszy od lipca do końca grudnia 2010 markety OBI sprzedano 260 tys. katalogów. To 260 000 zł czyli ponad 100 dziecięcych marzeń...

7

8 OGNISKO WYCHOWAWCZE w Jastrzębiu Zdroju jest publiczną placówką opiekuńczo-wychowawczą świadczącą pomoc profilaktyczną, opiekę częściową i całkowitą dzieciom wychowującym się w warunkach rodzinnych niekorzystnych dla ich rozwoju.

9 ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU 29 marca 2011 r. po raz pierwszy miały miejsce zaj ę cia edukacyjno – artystyczne dla przedszkolaków z Pielgrzymowic prowadzone w ramach działalno ś ci wolontariackiej.

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28 PAJACYK Pajacyk to nazwa programu dożywiania dzieci w szkołach, który prowadzi Polska Akcja Humanitarna. Stronę www.pajacyk.pl stworzono, aby zbierać pieniądze na dożywianie dzieci w szkołach i świetlicach. Jeśli wejdziesz na stronę główną i klikniesz w brzuszek Pajacyka, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów.

29 Fundacja "Bliźniemu Swemu..." działająca na rzecz Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta społecznymi siłami pozyskuje środki na działalność statutową Towarzystwa, krzewi idee pomocy bezdomnym i ubogim oraz prowadzi działania na rzecz zapobiegania bezdomności wśród dzieci i młodzieży.

30 JAK MOŻESZ POMÓC? Wystarczy, że wejdziesz na stronę główną www.okruszek.org.pl i klikniesz na bochenek chleba tj. poniżej. Jedno kliknięcie, a tak wiele znaczy. Pamiętaj, nie bądź obojętny.

31 Marzycielska poczta Marzycielska Poczta narodziła się pod koniec 2009 roku. Co jakiś czas zamieszczane są nowe profile chorych dzieci, które kochają dostawać tradycyjne listy i kartki. W profilach dzieci znajdują się adresy pocztowe, pod które każdy może napisać.

32

33

34

35

36 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy Martyna Orszulik Agata Pękal


Pobierz ppt "O kim mowa…? osoby fizyczne, które dobrowolnie, ochotniczo i bez wynagrodzenia wykonują świadczenia na rzecz organizacji i instytucji oraz osób indywidualnych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google