Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Na zajęciach informatyki, które prowadził dr inż. Paweł Grząka mieliśmy okazję nauczyć się pracy na komputerach w programach przydatnych w życiu prywatnym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Na zajęciach informatyki, które prowadził dr inż. Paweł Grząka mieliśmy okazję nauczyć się pracy na komputerach w programach przydatnych w życiu prywatnym."— Zapis prezentacji:

1

2 Na zajęciach informatyki, które prowadził dr inż. Paweł Grząka mieliśmy okazję nauczyć się pracy na komputerach w programach przydatnych w życiu prywatnym oraz zawodowym. Pisaliśmy swoje życiorysy, reakcje chemiczne, co będzie bardzo przydatne w naszym późniejszym życiu zawodowym, a także korzystaliśmy z programu Exel, który ma bardzo wiele zalet. Wszyscy mieliśmy okzaję zpróbować swoich sił w pewnej sferze informatyki. Zajęcia były bardzi ciekawe i z pewnością potrzebne.

3 1. Zajęcia Na pierwszych zajęciach informatyki mieliśmy okazję trochę się przedstawić i opisać w życiorysie. W swoim życiorysie starałam się opisać jak najwięcej szczegółów swojego życia. A przede wszystkim najważniejsze wydarzenia z mojego życia. To była dodatkowo okazja do przypomnienia sobie różnych zdarzeń i odświeżenia pamięci. Pliki zapisywaliśmy w formacie txt.

4 Ćwiczenie 1

5 2. Zajęcia Drugie zajęcia z informatyki polegały na formatowaniu życiorysu napisanego tydzień wcześniej. Poprawialiśmy błędy gramatyczne. Sprawdzaliśmy czy wszystko brzmi ładnie oraz składnie. Uzupełnialiśmy znaki interpunkcyjne i justowaliśmy tekst. Na koniec zapisywaliśmy wszystko w pdf.

6 Ćwiczenie 2

7 3. Zajęcia Trzecie zajęcia z informatyki polegały na nauce pisania reakcji chemicznych w Wordzie. To ćwiczenie z pewnością bardzo nam się przyda. Pisanie reakcji chemicznych w programach komputerowych mogło by się wydawać bardzo trudne, ale wcale tak nie jest. to cwiczenie było bardzo przyjemne.

8 Ćwiczenie 3

9 Ćwiczenie 3 ciąg dalszy

10 4. Zajęcia Czwarte zajęcia były prowadzone w Exelu. Robiliśmy listę wszystkich osób z naszej grupy obecnych na zajęciach. A także wpisywaliśmy daty ćwiczeń, które do tej pory odbywały się na zajęciach. Mieliśmy okazję przypomnieć sobie jak można poruszać się w programie Exel i usprawnić swoją dotychczasową umiejętność.

11 5. Zajęcia To było ostatnie ćwiczenie na zajęciach z informatyki. Ono również było prowadzone w programie Exel. Obliczaliśmy kwoty brutto w koronach oraz w złotówkach, koszty uzysków, podatek oraz wynagrodzenie netto. Mieliśmy okazję nauczyć się zmiany walut w programie Exel oraz korzystania z rozmaitych formuł upraszczających zadania w tym programie.

12 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Na zajęciach informatyki, które prowadził dr inż. Paweł Grząka mieliśmy okazję nauczyć się pracy na komputerach w programach przydatnych w życiu prywatnym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google