Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie, blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata płynie kolęda na okarynie:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie, blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata płynie kolęda na okarynie:"— Zapis prezentacji:

1

2

3

4 Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie, blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata płynie kolęda na okarynie:

5 Piękna jest radość w Święta, Ciepłe są myśli o bliskich, Niech pokój, miłość i szczęście Otoczy dzisiaj nas wszystkich.

6 W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzymy wam zdrowia, życzymy miłości, niech mały Jezus w sercach zagości,

7

8 Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce.

9

10 Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia

11

12

13 Spokojnych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy w imieniu Społeczności Szkolnej Aleksandra Wanic Dyrektor Zespołu Szkół Spożywczych w Rzeszowie


Pobierz ppt "Choinka płonie. Na szczycie cherubin fruwa. Na oknach pelargonie, blask świeczek złotem zasnuwa, a z kąta, z ust brata płynie kolęda na okarynie:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google