Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzisiaj z grobu wstał Zbawiciel Wszego świata Odkupiciel, Oddajmy więc cześć naszą Jemu, Niechaj będzie koniec złemu. Alleluja, Alleluja!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzisiaj z grobu wstał Zbawiciel Wszego świata Odkupiciel, Oddajmy więc cześć naszą Jemu, Niechaj będzie koniec złemu. Alleluja, Alleluja!"— Zapis prezentacji:

1 Dzisiaj z grobu wstał Zbawiciel Wszego świata Odkupiciel, Oddajmy więc cześć naszą Jemu, Niechaj będzie koniec złemu. Alleluja, Alleluja!

2

3 Kiedy Wielka Noc nastanie życzymy Sobie na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy niechaj wszystkie żale głuszy.

4 Niech z okazji Wielkiej Nocy Radość, Pokój w życie wkroczy Niech zamilkną swary, kłótnie,
Wtedy nam nie będzie smutnie, Wróci zgoda, szczęście, zdrowie, Jasna przyszłość Narodowi.

5 Dzwon wesoło się rozlega, Pieśń potężna nas obiega, aby serce też zostało napełnione dzisiaj chwałą i tętniącym życiem wiosny w Zmartwychwstania dzień radosny.

6 Życzymy Wam, aby Święta Wielkanocne Ożywiły nadzieję na nowe, lepsze życie, By stały się źródłem mocy wewnętrznej I przyniosły uśmiech na twarzy, radość i pokój.

7 Niech Zmartwychwstanie Pańskie , które niesie odrodzenie duchowe , napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu  trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

8 Niech Wam Mili będzie wiosennie,
Słonecznie, świątecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki I wielkanocne baranki. Niech się w śmigus-dyngus woda na Was leje, a wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję.

9 Na stole święcone, a obok baranek,
Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile – Barwami stroją uroczyste chwile. W dom bowiem wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

10 Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody, dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, no i zdrowych.

11 Pisanych jajeczek, wierzbowych bazieczek,
Kiełbasy święconej, dużo chrzanu do niej, Baby pocukrzonej, kukiełki plecionej, Zmartwychwstania w duszy i wiosny po uszy!

12 Zarząd Główny ZBŻZiOR WP, „Redakcja „Głosu Weterana i Rezerwisty”
w gronie rodzinnym życzą Zarząd Główny ZBŻZiOR WP, „Redakcja „Głosu Weterana i Rezerwisty” oraz autorzy Ewa i Zbigniew Moszumańscy


Pobierz ppt "Dzisiaj z grobu wstał Zbawiciel Wszego świata Odkupiciel, Oddajmy więc cześć naszą Jemu, Niechaj będzie koniec złemu. Alleluja, Alleluja!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google