Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzisiaj z grobu wstał Zbawiciel Wszego świata Odkupiciel, Oddajmy więc c ześć naszą Jemu, Niechaj będzie koniec złemu. Alleluja, Alleluja!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzisiaj z grobu wstał Zbawiciel Wszego świata Odkupiciel, Oddajmy więc c ześć naszą Jemu, Niechaj będzie koniec złemu. Alleluja, Alleluja!"— Zapis prezentacji:

1

2 Dzisiaj z grobu wstał Zbawiciel Wszego świata Odkupiciel, Oddajmy więc c ześć naszą Jemu, Niechaj będzie koniec złemu. Alleluja, Alleluja!

3

4 Kiedy Wielka Noc nastanie życzymy Sobie na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy niechaj wszystkie żale głuszy.

5 Niech z okazji Wielkiej Nocy Radość, Pokój w życie wkroczy Niech zamilkną swary, kłótnie, Wtedy nam nie będzie smutnie, Wróci zgoda, szczęście, zdrowie, Jasna przyszłość Narodowi.

6 Dzwon wesoło się rozlega, Pieśń potężna nas obiega, aby serce też zostało napełnione dzisiaj chwałą i tętniącym życiem wiosny w Zmartwychwstania dzień radosny.

7 Życzymy Wam, aby Święta Wielkanocne Ożywiły nadzieję na nowe, lepsze życie, By stały się źródłem mocy wewnętrznej I przyniosły uśmiech na twarzy, radość i pokój.

8 Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

9 Niech Wam Mili będzie wiosennie, Słonecznie, świątecznie! Niech cieszą Wasze oczy kolorowe pisanki I wielkanocne baranki. Niech się w śmigus-dyngus woda na Was leje, a wielkanocny zając przyniesie radość i nadzieję.

10 Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile – Barwami stroją uroczyste chwile. W dom bowiem wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

11 Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody, dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, no i zdrowych.

12 Pisanych jajeczek, wierzbowych bazieczek, Kiełbasy święconej, dużo chrzanu do niej, Baby pocukrzonej, kukiełki plecionej, Zmartwychwstania w duszy i wiosny po uszy!

13 w gronie rodzinnym życzą Zarząd Główny ZBŻZiOR WP, Redakcja Głosu Weterana i Rezerwisty oraz autorzy Ewa i Zbigniew Moszumańscy


Pobierz ppt "Dzisiaj z grobu wstał Zbawiciel Wszego świata Odkupiciel, Oddajmy więc c ześć naszą Jemu, Niechaj będzie koniec złemu. Alleluja, Alleluja!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google