Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Edukacja - dzieci Biblioteka uczestniczy w projekcie „FunEnglish w bibliotece” – bezpłatnie udostępnia komputerowy kurs angielskiego dla dzieci FunEnglish.pl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Edukacja - dzieci Biblioteka uczestniczy w projekcie „FunEnglish w bibliotece” – bezpłatnie udostępnia komputerowy kurs angielskiego dla dzieci FunEnglish.pl."— Zapis prezentacji:

1 Edukacja - dzieci Biblioteka uczestniczy w projekcie „FunEnglish w bibliotece” – bezpłatnie udostępnia komputerowy kurs angielskiego dla dzieci FunEnglish.pl Kurs jest dostępny na xx stanowiskach komputerowych Xx dzieci uczyło się w 2014 roku angielskiego w naszej bibliotece Tu wstaw zdjęcie

2 Edukacja - dzieci Kurs FunEnglish.pl Kurs jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Łączy naukę z zabawą: składa się z kilkuset gier, filmów, fotolekcji i ćwiczeń. Dzieci korzystają z kursu samodzielnie – potrzebny jest im tylko komputer z dostępem do Internetu.

3 Edukacja - dzieci Co daje dzieciom nauka angielskiego w bibliotece? Dzieci zwiększają swoją znajomość angielskiego. Uczą się pracy w grupie. Stają się bardziej samodzielne. Uczą się obsługi komputera i Internetu. Ich postępy w nauce przekładają się na lepsze oceny w szkole.

4 Edukacja - dzieci Co daje dzieciom nauka angielskiego w bibliotece? (Przykład) Nauka języka angielskiego jest mi bardzo przydatna, bo jeśli mam test z angielskiego, to jeśli przerabiałam go w FunEnglish.pl, to wracam do tego, dzięki tej nauce mam też lepsze stopnie. Basia, IV klasa

5 Edukacja - dzieci Ile pieniędzy zaoszczędzili rodzice dzięki nauce ich dzieci w bibliotece? Wartość rocznego dostępu do kursu FunEnglish.pl na zasadach komercyjnych: 299 zł Xx uczestników kursu x 229 zł = xxxx zł Te pieniądze pozostają w kieszeniach rodziców naszych kursantów!


Pobierz ppt "Edukacja - dzieci Biblioteka uczestniczy w projekcie „FunEnglish w bibliotece” – bezpłatnie udostępnia komputerowy kurs angielskiego dla dzieci FunEnglish.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google