Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego w Łodzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego w Łodzi."— Zapis prezentacji:

1

2 Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego w Łodzi

3 Łódź 93-259 ul. Gałczyńskiego 6 tel/fax: 42 643 14 71 www.sp174.republika.pl e-mail: sp174@op.pl

4  Wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, kreatywną, realizującą autorskie innowacje i programy w tym: nauczycieli dyplomowanych - 26 nauczycieli mianowanych – 4 nauczycieli kontraktowych – 5 nauczycieli stażystów – 0  Fachową pomoc pedagogiczną i psychologiczną (pedagog zatrudniony w pełnym wymiarze godzin)  Opiekę pielęgniarki  Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne uczniów  Pomoc logopedy  Przyjazny pobyt w świetlicy (świetlica przygotowana do opieki nad dziećmi w godz. 7.00- 17.00)  Gorący posiłek przygotowywany w szkolnej stołówce Nasi uczniowie mogą liczyć na:

5 W szkole są nowocześnie wyposażone sale i pracownie kąciki : czytelnicze, przyrodnicze oraz gier i zabaw szafki na książki dla uczniów

6 laptopy, projektory multimedialne, rzutniki, tablice interaktywne ławeczki i krzesła dostosowane wysokością dla każdego dzi ecka

7

8 Sala do zajęć gimnastyki i judo Sala gimnastyczna Sala rekreacyjna- stanowiąca doskonałe miejsce do odpoczynku i zabawy, szczególnie dla uczniów klas młodszych, wyposażona w gry i zabawki. Biblioteka szkolna, w której oprócz bogatego księgozbioru, znajdują się stanowiska komputerowe Sala do gimnastyki korekcyjnej i rytmiki.

9 Przyjazne i przestronne pomieszczenia świetlicy szkolnej Sklepik szkolny

10 Stołówka szkolna Nasze korytarze parter I piętro II piętro

11 Plac zabaw

12 W naszej szkole nigdy się nie nudzimy! Pielęgnujemy tradycje i zwyczaje szkolne. Chętnie podejmujemy działania,które służą nam i innym ludziom.

13 Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego w Łodzi „Ruszaj po zdrowie” Podstawa to śniadanie! U nas zawsze 9.50-10.05 Turystyka piesza i rowerowa! Udział w programach i projektach!

14

15 „Na sportowo w naszej szkole” Aktywne przerwy! Zawody sportowe, spartakiady dla przedszkolaków … Zajęcia dodatkowe Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego w Łodzi

16  Posiadamy domofon przy wejściu do szkoły oraz videodomofon w świetlicy.  Monitoring całego budynku.  Realizujemy program „Uczę się rozwagi i rozsądnej nieufności” w klasach I-III, który stworzyli nauczyciele naszej szkoły.  Regularnie gościmy funkcjonariuszy: Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej.  Uczestniczymy w programie WOŚP „Ratujemy, uczymy ratować” W szkole bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo uczniów:

17 Piramida wartości SP 174 zgodna z wyborami rodziców, uczniów i nauczycieli

18 „Bądź orłem, nie zniżaj lotów….” Determinacja, zaangażowanie, a także pasja, z jaką nasz patron Jan Machulski przeżywał każdy dzień swojego życia jest wzorem do naśladowania dla nas i naszych uczniów.

19 ZAPRASZAMY!!! Znajdź nas na Facebook’u


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego w Łodzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google