Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mini Cyrk w Samorządowym Przedszkolu w Linowie Trzeciego grudnia zawitał do naszego przedszkola Mini Cyrk „Cascada’’. Występowali w nim nie tylko ludzie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mini Cyrk w Samorządowym Przedszkolu w Linowie Trzeciego grudnia zawitał do naszego przedszkola Mini Cyrk „Cascada’’. Występowali w nim nie tylko ludzie."— Zapis prezentacji:

1 Mini Cyrk w Samorządowym Przedszkolu w Linowie Trzeciego grudnia zawitał do naszego przedszkola Mini Cyrk „Cascada’’. Występowali w nim nie tylko ludzie ale również zwierzęta: pies i królik. Dzieciaki bawiły się świetnie kiedy mogły podziwiać umiejętności akrobatyczno- taneczne, pokaz magicznych sztuczek pokaz żonglerski oraz zabawa z wesołym klaunem. Istotnym elementem była odpowiednio dobrana muzyka cyrkowa tworząc nastrój. Przedszkolaki nie tylko były widzami, ale próbowały swych talentów cyrkowych włączając się w czynne zabawy, do których zachęcali artyści. Asystentami byli także rodzice dzieci. Mnóstwo uśmiechu na twarzach dzieci wywołał występ pieska-dalmatyńczyka, który pięknie tańczył i wykonywał wiele sztuczek. Za swój występ artyści zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami. Było także wspólne zdjęcie. Pokaz cyrkowy był nie tylko dla dzieci przedszkolnych, ale również dla wszystkich chętnych dzieci z naszej miejscowości. Tego dnia było mnóstwo śmiechu i zabawy. Dziękujemy Rodzicom którzy zasponsorowali występ artystyczny Mini Cyrku „ Cascada’’.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17


Pobierz ppt "Mini Cyrk w Samorządowym Przedszkolu w Linowie Trzeciego grudnia zawitał do naszego przedszkola Mini Cyrk „Cascada’’. Występowali w nim nie tylko ludzie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google