Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jako niezidentyfikowany obiekt latający. Hipotezy UFO  W celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, czym może być zjawisko UFO, zaproponowano wiele hipotez.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jako niezidentyfikowany obiekt latający. Hipotezy UFO  W celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, czym może być zjawisko UFO, zaproponowano wiele hipotez."— Zapis prezentacji:

1

2 Jako niezidentyfikowany obiekt latający.

3 Hipotezy UFO  W celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, czym może być zjawisko UFO, zaproponowano wiele hipotez. Najpopularniejsze z nich są przedstawione poniżej (hipotezy nie wykluczają się nawzajem): hipoteza psycho-socjologiczna, która uznaje UFO za „zbiorową halucynację”, potęgowaną przez kulturę masową – hipoteza została zaproponowana przez Carla Gustava Junga,Carla Gustava Junga hipoteza naturalnych zjawisk atmosferycznych jak np. piorun kulisty, hipoteza wpływu trzęsień ziemi i zachodzenia na siebie płyt tektonicznych, które to zjawiska mogą powodować powstawanie świateł w atmosferze, a nawet wywoływać halucynacje u ludzi (silne zmiany pola elektromagnetycznego),

4 Chupacabra- wampir z kosmosu! Chupacabra jest także zwana kozim wampirem, niektórzy uważają, że jest to przybysz z kosmosu, a inni, że zmutowany pies, kojot czy inne zwierzę. Pierwsze doniesienia o tym tajemniczym zwierzęciu pojawiły się w latach 70, kiedy to jeszcze rozwój nauki nie mógł pozwolić sobie na mutacje na tak wysokim poziomie, pozostaje tylko jedno rozwiązanie, potwory z kosmosu naprawdę istnieją…

5 Flota UFO w Arizonie! 30 stycznia 2006 r. nad Phoenix w stanie Arizona świadek Rich Giordano obserwował oraz nakręcił film ukazujący dziwne obiekty latające. W tym dniu około godziny 11.22 w dzień po ciężkiej pracy postanowił odpocząć chwilę i przejść się z psem na spacer, łapiąc trochę świeżego powietrza. Jak postanowił tak zrobił, lecz po minucie od podjęcia decyzji o spacerze zauważył na niebie kilka obiektów prawie bezpośrednio w linii prostej nad nim i trochę znajdujących się na Północy. Natychmiast odruchem ufologicznego badacza pochwycił z domu kamerę i nagrał te obiekty. Nagranie wyraźnie pokazuje na nim widać, a mianowicie tajemnicze obiekty, z jakimi mieliśmy do czynienia nad Meksykiem, Hiszpanią oraz Londynem. Jak stwierdza świadek udało mu się nagrać około 20 widocznych obiektów, choć potem zaczęło ich nagle przybywać. Ustawił kamerę na tripodzie i kręcił dalej. Jak zauważył obiekty były ustawione czy też same się ustawiały w dziwne geometryczne figury i kształty. Świadek z początku próbował wyjaśnić te obiekty poprzez hipotezę balonów, lecz te obiekty znajdowały się bardzo, bardzo wysoko w górze. Co ciekawe w grudniu 2004 r. Rich Giordano uwiecznił na kamerze podobny widok, też około 11.15 rano, też była to dziwna flota UFO. Obiekty po 20 minutach znikły, lecz zanim to uczyniły ostatnim kształtem jaki zapamiętał świadek była figura diamentu.

6 FLOTA UFO W Arizonie

7 Kręgi w polu Tajemnicza przygoda spotkała pewna reporterkę radiowa. Poprosiła ona o wywiad znanego eksperta od kręgów z zbożu. Kiedy stanęła w środku jednej z figur, nagle zawiódł sprzęt nagrywający. Taśma cały czas przyspieszała. Gdy oboje przeszli na skraj kręgu, wszystko wróciło do normy. Reporterka odtworzyła zniekształcone nagranie na antenie, aby udowodnić słuchaczom, że w kręgach dzieje się coś dziwnego. Okazało się też, że w miejscach odciśnięcia figur ludzie chorzy na serce czują się dużo gorzej. Jednak odnotowano też przypadek kobiety cierpiącej na osteoporozę. Kiedy znalazła się wewnątrz kręgu, dolegliwości ustąpiły. Mimo to, według sceptyków, kręgi to dzieła ludzi. Lucy ma na to odpowiedź : "Jeśli ludzie czegoś nie potrafią zrozumieć, udają, że tego nie ma. Tak było przed wiekami, tak jest i teraz."

8 Dziękuję za uwagę.


Pobierz ppt "Jako niezidentyfikowany obiekt latający. Hipotezy UFO  W celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, czym może być zjawisko UFO, zaproponowano wiele hipotez."

Podobne prezentacje


Reklamy Google