Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wykorzystanie narzędzi TIK do pracy edukacyjnej Prezi „Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach”

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wykorzystanie narzędzi TIK do pracy edukacyjnej Prezi „Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach”"— Zapis prezentacji:

1 Wykorzystanie narzędzi TIK do pracy edukacyjnej Prezi „Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach”

2 Prezi Prezi to oprogramowanie do tworzenia i przedstawiania prezentacji na tzw. wirtualnym płótnie, wykorzystujące platformę Adobe Flash i Adobe AIR. Strona główna Prezi. Logowanie. Rejestracja. www.prezi.com

3

4 Prezi Po zalogowaniu /zarejestrowaniu się na stronie www.prezi.com wyświetlają się nam dotychczas zrobione przez nas prezentacje.www.prezi.com Aby rozpocząć tworzenie nowej prezentacji klikamy ‚New Prezi’.

5 Prezi Wybieramy jeden z podanych szablonów lub klikamy ‚start blank prezi’ (czyli zaczynamy robić prezentację bez wybranego tła).

6 Prezi- wstawianie obrazków Aby wstawić obrazek wybieramy ‚Insert’ a następnie ‚Image’. Wpisujemy czego szukamy np. „mapa Węgier”. Przeciągamy wybrany obrazek na miejsce gdzie chcemy go umieścić.

7 Prezi- wstawianie tekstu Tekst dodajemy w specjalne pola tekstowe. Aby dodać nowe pole tekstowe naciskamy ‚Add’.

8 Prezi- wstawianie tekstu Wybieramy ramkę. Przeciągamy ją na miejsce gdzie chcemy umieścić.

9 Prezi Aby obejrzeć przygotowaną przez nas prezentację naciskamy ‚Present’. Aby wyjść i zapisać prezentację należy nacisnąć ‚Exit’.

10 http://prezi.com/gemealuknuv6/wegry/

11

12 Dziękuję za uwagę. Marta Wierdak-Róż


Pobierz ppt "Wykorzystanie narzędzi TIK do pracy edukacyjnej Prezi „Wdrożenie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach”"

Podobne prezentacje


Reklamy Google