Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

FACEBOOK MENU 1. Co to jest facebook? 2. Rejestracja: - nowego użytkownika - grupy 3. Edycja profilu. 4. Aplikacje. 5. Dodawanie wideo. 5. Znajdź przyjaciela.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "FACEBOOK MENU 1. Co to jest facebook? 2. Rejestracja: - nowego użytkownika - grupy 3. Edycja profilu. 4. Aplikacje. 5. Dodawanie wideo. 5. Znajdź przyjaciela."— Zapis prezentacji:

1 FACEBOOK MENU 1. Co to jest facebook? 2. Rejestracja: - nowego użytkownika - grupy 3. Edycja profilu. 4. Aplikacje. 5. Dodawanie wideo. 5. Znajdź przyjaciela. 6. Wysyłanie wiadomości. 7. Deaktywacja konta.

2 FACEBOOK CO TO JEST FACEBOOK? Facebook to anglojęzyczny serwis społecznościowy przeznaczony m.in. dla studentów szkół średnich i wyższych. Projekt został uruchomiony 4 lutego 2004 w Cambridge (Massachusetts) a jego głównym autorem jest Mark Zuckerberg. W ramach serwisu zarejestrowani użytkownicy mogą się dzielić wiadomościami i zdjęciami. W październiku 2007 r. liczba zarejestrowanych użytkowników przekraczała 55 mln.

3 FACEBOOK REJESTRACJA NOWEGO UŻYTKOWNIKA Aby zarejestrować się na facebook wchodzimy na strone www.facebook.com i klikamy na Sign Up. www.facebook.com

4 FACEBOOK REJESTRACJA GRUPY Aby założyć grupę należy kliknąć na groups, a następnie Create a New Group.

5 FACEBOOK EDYCJA PROFILU Jak widać na załączonym obrazku, klikając na edit mamy możliwość dodawania informacji o sobie. Będą one wyświetlane użytkownikom, którzy przeglądają twój profil. W tym przypadku widzimy możliwość dodania swojego zdjęcia.

6 FACEBOOK APLIKACJE Do naszego profilu możemy dodawać przeróżne aplikacje np.: gry, quizy, mapy itd. Aby dodać aplikacje klikamy na Applications, a następnie na Browse More Applications i dodajemy wybraną aplikację.

7 FACEBOOK DODAWANIE WIDEO Aby dodać wideo należy klikąć na Add Videos.

8 FACEBOOK ZNAJDŹ PRZYJACIELA Aby znaleźć przyjaciela ze swoich kontaktów z e-maila klikamy na Friends, następnie na Find Friends, wpisujemy swój e-mail i Klikamy :Find Your Friends. Usługa nie współgra z polskimi kontami e-mail.

9 FACEBOOK WYSYŁANIE WIADOMOŚCI Aby wysłać wiadomość do znajomego klikamy Inbox, następnie na Compose Message.

10 FACEBOOK DEAKTYWACJA KONTA Nie podoba Ci się facebook? Możesz usunąć konto klikając na account, następnie na deactivate.


Pobierz ppt "FACEBOOK MENU 1. Co to jest facebook? 2. Rejestracja: - nowego użytkownika - grupy 3. Edycja profilu. 4. Aplikacje. 5. Dodawanie wideo. 5. Znajdź przyjaciela."

Podobne prezentacje


Reklamy Google