Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

eTwinning jest również częścią Erasmus plus- nowego programu UE na rzecz kształcenia, szkolenia, młodzieży i sportu w którym nasza szkoła bierze udział.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "eTwinning jest również częścią Erasmus plus- nowego programu UE na rzecz kształcenia, szkolenia, młodzieży i sportu w którym nasza szkoła bierze udział."— Zapis prezentacji:

1

2 eTwinning jest również częścią Erasmus plus- nowego programu UE na rzecz kształcenia, szkolenia, młodzieży i sportu w którym nasza szkoła bierze udział

3

4

5

6

7

8 W Górnośląskim Centrum Edukacyjnym jest obecnie realizowany projekt z obszaru Edukacja Szkolna pod tytułem: Wprowadzanie praktycznego zastosowania języka angielskiego jako uniwersalnego narzędzia komunikacji Projekt dotyczy mobilności szkolnej kadry edukacyjnej. Czas trwania projektu od 1.07.2014 r. do 30.06.2016 r. Nauczyciele poprzez udział w kursach metodycznych i metodyczno – obserwacyjnych w Wielkiej Brytanii będą doskonalić swój warsztat pracy.


Pobierz ppt "eTwinning jest również częścią Erasmus plus- nowego programu UE na rzecz kształcenia, szkolenia, młodzieży i sportu w którym nasza szkoła bierze udział."

Podobne prezentacje


Reklamy Google