Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gra dydaktyczna dla dzieci od 4 lat. Gra pod nazwą Plątanina jest świetną pomocą dydaktyczną dla dzieci rozwija u dziecka logiczne myślenie i małą motorykę.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gra dydaktyczna dla dzieci od 4 lat. Gra pod nazwą Plątanina jest świetną pomocą dydaktyczną dla dzieci rozwija u dziecka logiczne myślenie i małą motorykę."— Zapis prezentacji:

1 gra dydaktyczna dla dzieci od 4 lat

2 Gra pod nazwą Plątanina jest świetną pomocą dydaktyczną dla dzieci rozwija u dziecka logiczne myślenie i małą motorykę dziecko za pośrednictwem Plątaniny oswaja się ze światem zewnętrznym odpowiednia dla dzieci od 4 lat Plątanina zawiera karty do gry z logicznymi parami obrazków, które trzeba prawidłowo połączyć sznurkiem – a więc naplątać. Od razu po zakończeniu zadania dziecko może sobie sprawdzić na odwrocie każdej karty, czy postępowało prawidłowo – w ten sposób uzyskuje natychmiastową odpowiedź. Poza tym Plątanina przynosi prawdziwą zabawę!

3 Co to jest Plątanina? FENOMEN! W 2014 r. Plątanina uzyskała kredyt zaufania dzięki nawiązaniu współpracy ze znaną i uznawaną w świecie lingwistką Helen Doron, której doświadczenia zostały wykorzystane do utworzenia gry Plątanina Angielski – Helen Doron English. Jeszcze nie dostępne w j. polskim. Wydawnictwo Niebieski Słoń zaprzyjaźniło się z najpopularniejszą wśród dzieci postacią Krecikiem i razem stworzyli wyjątkową Plątaninę. Plączemy z Krecikiem!

4 W 2001 r. Wydawnictwo Niebieski Słoń wydało swoją pierwszą Plątaninę, która jeszcze w tym samym roku otrzymała nagrodę w kategorii „FAJNA ZABAWKA“. Trzy lata później zajęła pierwsze miejsce jako,,Nowość roku“ i trzecie miejsce w kategorii „Najlepszy prezent lub przedmiot reklamowy“ w konkursie GWIAZDA 3D REKLAMY 2004. W sprzedaży wyprzedziła nawet taki produkt, jakim był Harry Potter.

5 Plątanina PLĄCZEMY Z KRECIKIEM 4 Pory Roku (sugerowane dla dziewczynek) oraz jej kolejna część PLĄCZEMY Z KRECIKIEM Środki Transportu (dla chłopców) 15 kart do gry rozmiary: wysokość 184mm, szerokość 76mm, głębokość 12mm rozwija u dzieci logiczne myśleniei dbałość o szczegóły uczy orientować się w codziennym świecie za pomocą ulubionej przez dzieci postaci Krecika i jego przyjaciół idealna zabawka, która rozwija małą motorykę dzieci, kształtuje zręczność i poprawia koncentrację przepiękne ilustracje Zdeňka Millera czynią z tej Plątaniny pierwszorzędne dzieło sztuki, co z pewnością zainteresuje dzieci przeznaczona dla dzieci od 4 lat NOWOŚĆ NA RYNKU

6 Wystarczy wybrać jedną kartę. Przeczytać polecenie na środku karty np. Jaki kolor ma owoc? Połączyć sznurkiem zaczynając od pola START (1) z dolną odpowiedzią i dalej 2,3,4 na końcu META. Odwracamy kartę jeśli szlaczek jest pokryty ze sznurkiem odpowiedzi są prawidłowe, jeśli nie tzn. że gdzieś jest błąd i trzeba ponownie ułożyć Plątanine. Na czym polega ZABAWA to takie proste.

7 Dajemy Państwu ten oto NOWY produkt który sprawdził się w innych krajach, odnotował dużą sprzedaż i zainteresowanie najmłodszych. Dobry produkt dla przedszkoli na przykład na prezenty. Plątanina NOWE MOŻLIWOŚCI !!!

8 Zapraszamy do współpracy z Państwem! Wydawnictwo Niebieski Słoń Rafał Kwiatkowski ul. Mielęcińska 35 87-800 Włocławek Mobile: +48 503 362 241 E-mail: biuro@modryslon.com.pl www.modryslon.com.pl


Pobierz ppt "Gra dydaktyczna dla dzieci od 4 lat. Gra pod nazwą Plątanina jest świetną pomocą dydaktyczną dla dzieci rozwija u dziecka logiczne myślenie i małą motorykę."

Podobne prezentacje


Reklamy Google