Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Elastyczne rozwiązania transportowe. Spedycja drogowa Spedycja lotnicza Spedycja morska Logistyka/usługi magazynowe Dystrybucja krajowa Usługi Agencji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Elastyczne rozwiązania transportowe. Spedycja drogowa Spedycja lotnicza Spedycja morska Logistyka/usługi magazynowe Dystrybucja krajowa Usługi Agencji."— Zapis prezentacji:

1 Elastyczne rozwiązania transportowe

2 Spedycja drogowa Spedycja lotnicza Spedycja morska Logistyka/usługi magazynowe Dystrybucja krajowa Usługi Agencji Celnej Usługi

3 Wartości Nasze podstawowe wartości to: Zorientowani na klienta Najwyższa jakość Elastyczność Konkurencyjni cenowo Przyjazne środowisko pracy Rozwój biznesu poprzez doskonałe relacje z klientami

4 Informacje kluczowe +90 profesjonalistów 8 lokalizacji w głównych regionach + 1 lokalizacja w Czechach 4.500 m 2 powierzchni magazynowych w 3 lokalizacjach w Błoniu, Tychach i Warszawie. Warszawa Warszawa lotnisko Bielsko-Biała Białystok Błonie Kraków Tychy Ostrava Poznań

5 Spedycja drogowa przesyłki drobnicowe Sieć partnerów w większości krajów europejskich – solidnych, lokalnych firm o ugruntowanej, bardzo dobrej pozycji na swoich rynkach. Partnerzy, podobnie jak Diera, zorientowani na wysoką jakość i elastyczność obsługi. Przewozy całopojazdowe i częściowe – współpraca z solidnymi, sprawdzonymi przewoźnikami „Rynki Wschodnie” –specjalizujemy się w przewozach całopojazdowych i „częściowych”

6 Przewozy drobnicowe, ładunki częściowe i całopojazdowe Obsługujemy całą Europę, ale w szczególności specjalizujemy się w przewozach do/z: -Belgii -Białorusi -Czech -Grecji -Hiszpanii -Holandii -Irlandii -Niemiec -Norwegii -Portugalii -Rumunii -Rosji -Słowacji -Szwecji -Turcji -Ukrainy -Wielkiej Brytanii -Włoch

7 Wschód Profesjonalny serwis – transport całosamochodowy/ładunki częściowe Bezpośrednie połączenia do Rosji i krajów byłego Związku Radzieckiego Przeładunki (w naszych terminalach) ładunków z UE do Rosji, na Ukrainę. Transport samochodami plandekowymi i chłodniami Samochody z ADR-em Załatwianie formalności celnych w eksporcie.

8 Spedycja lotnicza i morska Organizacja przewozów lotniczych i morskich w eksporcie i imporcie Agenci w kluczowych dla rynku lotniczego regionach – Azja i USA Konkurencyjne ceny frachtu i odpraw celnych Indywidualne podejście do potrzeb klienta Jesteśmy wyłącznym partnerem WACO System w Polsce.

9 Globalna sieć spedytorów lotniczych i morskich obejmująca ponad 50 krajów na świecie WACO powstało w 1973 roku, a więc jest jedną z najstarszych tego typu sieci na świecie Partnerami WACO są czołowi spedytorzy w poszczególnych krajach, wyróżniający się jakością usług i stabilnością finansową Dobór partnerów WACO – dokładny audyt -> w WACO nie ma przypadkowych firm, słabych ogniw. Globalny zasięg, wysoka jakość, indywidualne podejście do klientów przez czołowych spedytorów.

10 Logistyka, usługi celne 3 magazyny: Błonie k/Warszawy, Tychy, Warszawa – łącznie ok.4.500 m 2 + skład celny+ magazyn celny Usługi Agencji Celnej Organizacja przeładunków z Europy Zach. Na Wschód konfekcjonowanie, etykietowanie, inne usługi Dystrybucja na terenie kraju - drobnica, ładunki częściowe i całopojazdowe

11 Siedziba Diery w Warszawie

12 Magazyn logistyczny w Błoniu

13 Nagrody i wyróżnienia Wyróżnienie honorowe – Operator Logistyczny 2008 za „rekordowe tempo zbudowania od podstaw firmy liczącej się na rynku”.

14 Twój partner w spedycji


Pobierz ppt "Elastyczne rozwiązania transportowe. Spedycja drogowa Spedycja lotnicza Spedycja morska Logistyka/usługi magazynowe Dystrybucja krajowa Usługi Agencji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google