Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SOT System Obsługi Transportu

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SOT System Obsługi Transportu"— Zapis prezentacji:

1 SOT System Obsługi Transportu
Copywrite INFO-KOR Sp. z o.o.

2 System Obsługi Transportu
Kompleksowy system obsługi profesjonalnego transportu samochodowego do przewozu ładunków. Zapewnia wszechstronną obsługę działań operacyjnych firmy spedycyjnej i transportowej. Podstawowe podsystemy to : Spedycja Koordynator i dyspozytor Weryfikacja czasu pracy taboru Kontrola kosztów napraw taboru własnego Kontrola kosztów paliwa i myta.

3 SOT Spedycja Zapewnia obsługę ładunków częściowych jak i całopojazdowych w podziale na transport krajowy i zagraniczny . Zapewnia pełna obsługę generacji faktur sprzedaży na podstawie zleceń spedycyjnych. Pozwala także na wystawianie dowolnej faktury samodzielnie. Zapewnia pełna kontrolę nad przysyłanymi fakturami zakupu usług transportowych od klientów kontraktowych jak i okazjonalnych. Podsiada moduł do automatycznego księgowania w systemie finansowo‑księgowych SAP.

4 SOT Koordynator i Dyspozytor
Zapewnia pełne wsparcie dla pracy koordynatorów i dyspozytorów taborem własnym jak i kontraktowym. Zaimplementowano moduł teletransmisji do nadzoru taboru i łączności z kierowcą.

5 SOT - Weryfikacja Zapewnia pełną kontrolę na pracą taboru własnego oraz zatrudnionych kierowców. Ewidencja czasu pracy oraz rozlicznie paliwa.

6 SOT Koszty Zapewnia pełna kontrolę przeprowadzanych napraw taboru własnego, kontrolę zakupu i wymiany części zamiennych oraz kontroli ogumienia. Kontrola kosztów paliwa i myta.

7 SOT Zarządzanie taborem


Pobierz ppt "SOT System Obsługi Transportu"

Podobne prezentacje


Reklamy Google