Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

O FIRMIE Firma PST OST SPED jest przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym w Kaliszu w 1992 roku. Aktualnie zatrudniamy ponad 200 pracowników i jesteśmy jednym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "O FIRMIE Firma PST OST SPED jest przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym w Kaliszu w 1992 roku. Aktualnie zatrudniamy ponad 200 pracowników i jesteśmy jednym."— Zapis prezentacji:

1

2 O FIRMIE Firma PST OST SPED jest przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym w Kaliszu w 1992 roku. Aktualnie zatrudniamy ponad 200 pracowników i jesteśmy jednym z wiodących przedsiębiorstw logistycznych w Wielkopolsce. W wyniku dynamicznego rozwoju firmy stworzyliśmy najnowocześniejsze centra logistyczne w Polsce, a dzięki kooperacji z Partnerami również w Niemczech i w Rosji. Możemy zatem zaoferować naszym klientom globalne rozwiązania logistyczne dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Poprzez szeroką gamę usług, a także zdobyte doświadczenie jesteśmy przygotowani do realizacji najbardziej wymagających zadań współczesnej logistyki. Nasi pracownicy to wysokiej klasy eksperci, zapewniający kompleksowe doradztwo w zakresie transportu, spedycji, magazynowania i usług celnych. Nasza misja to: permanentne ulepszanie naszych rozwiązań logistycznych, zapewniające naszym klientom optymalną ofertę i co za tym idzie doskonałe warunki współpracy.

3 KOMPLEKSOWA OBSŁUGA LOGISTYCZNA
3 Centra logistyczne w Polsce: - Gądki k/Poznania - Kalisz - Wojkowice k/Wrocławia 15 000m2 powierzchni magazynowej Doradztwo – transportowo – dokumentacyjne Kompletowanie ładunków drobnicowych i dystrybucja do miejsca przeznaczenia Magazynowanie i składowanie towarów Czynności załadunkowe i rozładunkowe Ubezpieczenie towarów Kontrola przewozu Regulowanie wszelkich należności związanych z przewożonym ładunkiem

4 KOMPLEKSOWA OBSŁUGA LOGISTYCZNA
Gwarantujemy: zintegrowany proces w całym łańcuchu dostaw, od zamówienia poprzez magazynowanie aż do dostarczenia towaru w odpowiednim miejscu i czasie, uwzględnienie w procesie dystrybucji specyfiki produktów tj.: trwałość, wielkości, różnorodność, różnego rodzaju ograniczenia, sposób pakowania, warunki przechowywania i transportu, uwzględnienie norm jakościowych i sanitarnych oraz specyficznych dla poszczególnych branż uregulowań i wymagań szybkość i dokładność realizacji zleceń, możliwość przeprowadzania dużej ilości transakcji w krótkim czasie, możliwość szybkiej i efektywnej wymiany informacji w ramach sieci

5 KOMPLEKSOWA OBSŁUGA LOGISTYCZNA
szybka identyfikacja produktów, wraz z wycenami, specyfikacjami i sprawdzaniem dostępności on-line, odpowiednie wykorzystanie powierzchni magazynowej poprzez efektywne zarządzanie kodami kreskowymi, kosztami i historia usług, obsługa różnego typu odbiorców, planowanie dystrybucji z uwzględnieniem składowania masowego, wysyłki w pojemnikach, zautomatyzowanej obsługi palet czy kartonów.

6 DYSTRYBUCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA
Optymalizacja przewozów drobnicowych PST OST SPED jest jednym z założycieli i udziałowców Polskiego Systemu Dystrybucji (PSD), który w kraju opiera się na kilkunastu terminalach przeładunkowych znajdujących się w całej Polsce. System PSD umożliwia łączenie przesyłek według miejsc ich przeznaczenia, optymalnie wykorzystując zdolności przewozowe, co pozwala na zapobieganie nieekologicznym „pustym frachtom”.

7 DYSTRYBUCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA
Podstawowe kryteria dystrybucji krajowej i międzynarodowej: Realizacja dostaw w ciągu 24/48 h w systemie „door to door” Pełne pokrycie obszaru krajowego Dostawa ładunków niebezpiecznych ADR klasy (2,3,9) Dostawa ładunków dłużycowych od 4,20 m - 6,20 m Tracking and tracing przesyłek Dzięki partycypacji w PSD ładunki drobnicowe dostarczane są szybko i bezpiecznie w ramach całej Europy Dystrybucję przesyłek międzynarodowych wspomagają Agencje Celne PST OST SPED w Polsce oraz każdego z Partnerów na terenie ich terminali.

8 DYSTRYBUCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA
POLSKI SYSTEM DYSTRYBUCJI

9 TRANSPORT Przewozy w ruchu krajowym i międzynarodowym
Przewozy ładunków neutralnych Przewozy ładunków specjalistycznych: - Niebezpiecznych ADR - Chłodniczych - „high- tech” Ubezpieczenie OCP w ruchu krajowym i międzynarodowym 350 000 EUR Kontrola i bezpieczeństwo przewozów poprzez stały monitoring kierowców Innowacyjne systemy IT do zarządzania i lokalizacji Nowoczesny tabor – średnia wieku 3 lata Kwalifikacje i doświadczenie pracowników potwierdzone Certyfikatem Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Drogowym RP wystawione przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie

10 SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA
Bezpieczeństwo przewozów poprzez system kwalifikacji przewoźników Udzielanie porad w zakresie przewozu towarów oraz wymaganych dokumentów celnych Ubezpieczenie OCS EUR

11 SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA
Wszechstronne i elastyczne rozwiązania spedycyjne to dla nas: kompleksowa obsługa różnorodnych grup towarowych: produktów wymagających kontrolowanych temperatur, ADR, ponadgabarytów, towarów „high tech”, towarów pod osłoną karnetu TIR, w systemie „door to door” dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta poprzez fachowe doradztwo na każdym etapie usługi pełna usługa logistyczna związana z przewozem towaru (komisjonowanie, magazynowanie, dystrybucja) obsługa dokumentacji spedycyjnej, magazynowej i celnej specjalistyczny tabor i doświadczenie oraz przeszkoleni kierowcy terminowość i niezawodność świadczonych usług współpraca z wykwalifikowanymi przewoźnikami zapewniająca wysoką jakość i bezpieczeństwo przewozów

12 SPEDYCJA KRAJOWA I MIĘDZYNARODOWA
Oferujemy rozwiązania w wielu segmentach rynku spedycyjnego Spedycja drogowa Spedycja morska Spedycja lotnicza Spedycja kolejowa Spedycja multimodalna Nasi spedytorzy posiadają certyfikaty FIATA, ADR, TIR oraz władają językami obcymi (m. in. angielskim, niemieckim, rosyjskim).

13 WSCHÓD ZACHÓD Łączymy kultury
Zebrane doświadczenia na rynku wschodnim oraz wieloletnie kontakty z partnerami w zachodniej Europie pozwoliły nam na specjalizację naszych usług w zakresie transportów w relacji wschód - zachód. W tych relacjach korzystamy przede wszystkim z własnej bazy transportowej. W realizacji projektów logistycznych między krajami zachodniej i wschodniej Europy bardzo pomocne są nasze agencje celne dysponujące zapleczem składów celnych i magazynów czasowego składowania.

14 WSCHÓD ZACHÓD Nasze atuty w zakresie transportów w relacjach wschód – zachód wysoka jakość i bezpieczeństwo przewozów, minimalizacja kosztów poprzez optymalizację tras, terminowość i szybki czas przewozów, optymalne rozpracowanie oferty przewozowej odpowiednio do Państwa indywidualnych potrzeb, najlepsze doradztwo celne i dokumentacyjne.

15 WSCHÓD ZACHÓD

16 AGENCJE CELNE 20-letnie doświadczenie w świadczeniu usług celnych
Posiadamy własne Agencje Celne zlokalizowane w całej Wielkopolsce, a poprzez naszych wieloletnich partnerów , realizujemy usługi celne na terenie całego Kraju

17 AGENCJE CELNE Zakres naszych usług obejmuje między innymi:
odprawy celne w eksporcie, imporcie, odprawy celne w procedurze uproszczonej, odprawy celne importowe bez konieczności zapłaty podatku VAT (zgodnie z art.33 A ustawy o podatku od towarów i usług), procedury tranzytowe T1, T2, przygotowywanie dokumentów celnych np. SAD, DWC, TP, EUR1, ATR, przygotowywanie dokumentów przewozowych np. CMR, CIM, SMGS, Karnet TIR, prowadzenie rozliczeń procedur gospodarczych (uszlachetnianie, skład celny, odprawa czasowa), objęcie towarów procedurą składu lub magazynu celnego, przygotowywanie i składanie wniosków oraz odwołań do organów celnych, pomoc przy uzyskiwaniu pozwoleń wydawanych przez organy celne, obsługa INTRASTAT w przywozie i wywozie, i inne

18 GWARANCJE WYSOKIEJ JAKOŚCI
Nasi spedytorzy posiadają certyfikaty FIATA, ADR, TIR oraz władają wieloma językami obcymi (m. in. angielskim, niemieckim, rosyjskim). Usługi spedycyjno - transportowe realizowane są na podstawie konwencji CMR, Prawa Przewozowego oraz Kodeksu Prawa Cywilnego. Pracujemy na zasadzie europejskiej konwencji czasu pracy kierowcy w transporcie samochodowym AETR. Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika i spedytora w ruchu krajowym i międzynarodowym w wysokości EUR. Systematycznie odnawiamy Certyfikat ISO 9001:2008 gwarantujący najwyższy standard jakości usług. Kwalifikacje i doświadczenie pracowników zostały potwierdzone Certyfikatem „Kompetencji Zawodowych w Krajowym Transporcie Drogowym Rzeczy” wystawionym przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

19


Pobierz ppt "O FIRMIE Firma PST OST SPED jest przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym w Kaliszu w 1992 roku. Aktualnie zatrudniamy ponad 200 pracowników i jesteśmy jednym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google