Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Twój pomysł na biznes!. Szukasz pomysłu na firmę? Otwórz własny punkt G-Supplements. Pomożemy Ci! Oprócz sklepu internetowego i hurtowni, zbudowaliśmy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Twój pomysł na biznes!. Szukasz pomysłu na firmę? Otwórz własny punkt G-Supplements. Pomożemy Ci! Oprócz sklepu internetowego i hurtowni, zbudowaliśmy."— Zapis prezentacji:

1 Twój pomysł na biznes!

2 Szukasz pomysłu na firmę? Otwórz własny punkt G-Supplements. Pomożemy Ci! Oprócz sklepu internetowego i hurtowni, zbudowaliśmy sieć punktów franczyzowych, którą stale rozwijamy. Łączymy miłość do sportu z profesjonalnym podejściem do biznesu. G-Supplements Na naszym doświadczeniu, wiedzy i kontaktach zbuduj Swój własny biznes!

3 U nas nie płacisz za przystąpienie do sieci. Jedyne koszty, jakie ponosisz, to wyposażenie wnętrza i zatowarowanie sklepu. BEZPŁATNE PRZYSTĄPIENIE DO SIECI *po 6 miesiącach tylko opłata marketingowa

4 Firma rozpoczęła działalność w 2012 r. i do tej pory powstało już 10 punktów franczyzowych w całej Polsce. Ty możesz otworzyć kolejny. Stale rozwijamy sieć sklepów i poszukujemy nowych partnerów. Sprawdź jakie korzyści na Ciebie czekają! JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE Otwórz punkt G- Supplements w swoim mieście!

5 Najniższe ceny, najkrótszy czas oczekiwania na dostawy, najlepszy kontakt (Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy MET-Rx, Power Fit Nutrition oraz Sexy Freak. Umowy handlowe, jakie mamy zawarte z dostawcami, gwarantują najwyższe możliwe marże ) Gwarancja najwyższej jakości Wyłączność terytorialna Udostępniamy sprawdzoną i atrakcyjną wizualizację wystroju sklepu Działające sklepy, przystępując do naszej sieci, zyskują dużo lepsze warunki handlowe i logistyczne Do współpracy zapraszamy również osoby bez doświadczenia w branży. Zapewniam pełne przeszkolenie produktowe i sprzedażowe oraz opiekę merytoryczną KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

6 Pakiet marketingowy na start Pomoc w wyborze lokalizacji i negocjacjach cen najmu. Reklama punktu na stronie www.g-supplements.pl Wsparcie na wybranych imprezach sportowych w najbliższej okolicy punktu franczyzowego Korzystanie z praktycznej wiedzy franczyzodawcy, dotyczącej zasad organizowania i prowadzenia sklepu WSPARCIE Twój sukces jest miarą naszego sukcesu!

7 Wymiary stoiska: 2,5 m x 3,5 m Oświetlenie typu LED Wszystkie materiały posiadają niezbędne atesty, które są wymagane przez Centra Handlowe Stoisko posiada wszystkie półki/szafki zamykane na kluczyk, co gwarantuje zabezpieczenie towaru przed kradzieżą PRZYKŁADOWE STOISKO G-Supplements

8 TWOJE SKLEP G-Supplements Jesteśmy elastyczni! Masz pomysł na aranżację Twojego sklepu? Możesz go urządzić według własnego pomysłu.

9 PODSTAWOWE WYMAGANIA Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia Akceptacja polityki firmy G-Supplements poprzez identyfikację z wartościami marki, a w szczególności pełne zaangażowanie w jak najlepszą obsługę klienta Chęć do podnoszenia kwalifikacji i wiedzy z branży fitness oraz w sprzedaży Z nami otworzysz sklep w ok. 2-3 tygodnie.

10 Jarosław Wolski franchise coordinator j.wolski@g-supplements.pl tel. + 48 519 020 328 G-Supplements Poland Sp. z o.o. ul. Błońska 12 05-807 Pruszków KONTAKT Skontaktuj się z nami! Jarosław Wolski


Pobierz ppt "Twój pomysł na biznes!. Szukasz pomysłu na firmę? Otwórz własny punkt G-Supplements. Pomożemy Ci! Oprócz sklepu internetowego i hurtowni, zbudowaliśmy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google