Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prace wykonał Marcin Kopacz Klasa 5 „B”.  Dzień Bezpiecznego Internetu – w tym roku przypada na dzień 10 luty. Co roku przypada w pierwszej połowie lutego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prace wykonał Marcin Kopacz Klasa 5 „B”.  Dzień Bezpiecznego Internetu – w tym roku przypada na dzień 10 luty. Co roku przypada w pierwszej połowie lutego."— Zapis prezentacji:

1 Prace wykonał Marcin Kopacz Klasa 5 „B”

2  Dzień Bezpiecznego Internetu – w tym roku przypada na dzień 10 luty. Co roku przypada w pierwszej połowie lutego. Jest obchodzone w 40 krajach na świecie. Gdy zbliża się Dzień Bezpiecznego Internetu organizatorzy zachęcają szkoły do organizowania konkursów dla uczniów.

3 FACEBOOK – fajna rzecz, lecz pamiętaj, niebezpieczna również jest FACEBOOK – portal społecznośćowy

4

5

6  Oto kilka zasad w sieci:  - nie podawaj swoich danych!  - nie ufaj osobom poznanym w sieci!  - mów rodzicom jeśli jest coś nie tak!  - nie pisz z nieznanymi osobami!  - nie kupuj sam przez Internet!  - nie pisz na kogoś nie miłych rzeczy!

7


Pobierz ppt "Prace wykonał Marcin Kopacz Klasa 5 „B”.  Dzień Bezpiecznego Internetu – w tym roku przypada na dzień 10 luty. Co roku przypada w pierwszej połowie lutego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google