Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Członkowie Klubu Naszej Ziemi, działającego w Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym, jako jedna z czterech szkół w Polsce, wzięli udział w warsztatach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Członkowie Klubu Naszej Ziemi, działającego w Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym, jako jedna z czterech szkół w Polsce, wzięli udział w warsztatach."— Zapis prezentacji:

1 Członkowie Klubu Naszej Ziemi, działającego w Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym, jako jedna z czterech szkół w Polsce, wzięli udział w warsztatach ekologicznych pt. ”Niezapominajki to są kwiatki z bajki”. Zajęcia odbyły się 23 maja br. w ogrodach Belwederu. Uczniowie wraz z Panią dyrektor Barbarą Gostomską i opiekunem Klubu Naszej Ziemi – Panią Eweliną Motyką przybyli na zaproszenie Małżonki Prezydenta RP i Fundacji Nasza Ziemia.

2 Dzieci pod opieką edukatorów z Fundacji Nasza Ziemia i Ośrodka Działań Ekologicznych „Źródła” odkrywały fascynujący świat przyrody. Warsztaty uroczyście rozpoczęła Pani Anna Komorowska. Pierwsza Dama wspólnie z czterema uczniami symbolicznie zasadziła niezapominajki. Do reprezentowania naszej szkoły desygnowano ucznia klasy II A Igora Olczaka. Wszystkie dzieci miały okazję porozmawiać z Panią Anną Komorowską, a także zmierzyć się w Jej obecności z zadaniem rozpoznawania ptaków. Uczniowie pod czujnym okiem realizatorów programu warsztatów rozpoznawali gady i płazy oraz poznawali budowę roślin. Dzieci zasiały w torfowych doniczkach cynie, które zabrały do domu i obiecały pielęgnować. Najciekawszym wg uczniów zadaniem było naśladowanie leśnych zwierząt i sprawdzenie jak się czują, gdy do lasu wkracza człowiek-wandal.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39


Pobierz ppt "Członkowie Klubu Naszej Ziemi, działającego w Szkole Podstawowej w Borkowie Kościelnym, jako jedna z czterech szkół w Polsce, wzięli udział w warsztatach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google