Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przemysław Łaba 3e Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu. Moje wcześniejsze podróże Zawsze wakacje spędzałem klasycznie:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przemysław Łaba 3e Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu. Moje wcześniejsze podróże Zawsze wakacje spędzałem klasycznie:"— Zapis prezentacji:

1 Przemysław Łaba 3e Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu

2 Moje wcześniejsze podróże Zawsze wakacje spędzałem klasycznie:

3 Jeździłem na kolonie nad jezioro…

4 …lub w góry…

5 …ewentualnie nad morze.

6 Czasami z rodzicami jeździliśmy pod namiot do lasu.

7 Zdarzało się, że na rolkach jeździłem do parku lub na przedmieścia Wrocławia. Tam kładłem się na trawie i nic nie robiąc słuchałem muzyki.

8 W tym roku chciałem coś zmienić w swoich wakacjach. Postanowiłem więc z rodzicami, że w te wakacje pozwiedzamy troszeczkę świata.

9 Na początek odwiedzimy Grecję Grecja jest krajem, w którym się kilka lat temu zakochałem. Spodobała mi się szczególnie kultura Greków oraz ich narodowy taniec Zorba, którego chciałbym się nauczyć będąc tam.

10 Po Grecji pojedziemy do Chorwacji Z Grecji udamy się do Włoch, ale w czasie przejazdu spędzimy trochę czasu w Chorwacji. Będąc tam pozwiedzamy Zagrzeb oraz poopalamy się nad chorwackim Morzem Adriatyckim.

11 Po Chorwacji pobędziemy we wspomnianych wcześniej Włoszech

12 Z Włoch wraz z samochodem udamy się promem do Hiszpanii.

13 Z Hiszpanii pojedziemy do Francji Z Hiszpanii przejedziemy przez Pireneje i udamy się do Francji. Najbardziej nam zależy na odwiedzeniu Paryża oraz Taizé [czyt. Te-ze]. Po drodze wstąpimy do World Disneyland’u.

14 Po wizycie we Francji odwiedzimy Niemcy W Niemczech naszym głównym celem jest Berlin, a właściwie Aqua Park „Tropical Island” pod Berlinem. W „Tropical Island” można spać więc wykupimy sobie tam domek lub namiot i spędzimy czas na Sztucznej, Tropikalnej Wyspie.

15 Z Niemiec udamy się do Czech.

16 Gdy skończymy wizytę u naszych sąsiadów wrócimy do domu. Całą naszą wakacyjną podróż planujemy od 14 lipca do 10 sierpnia, tak aby przed wyjazdem poznać wyniki rekrutacji do szkoły ponad gimnazjalnej, a po powrocie zakupić potrzebne rzeczy do nowej szkoły.

17 Dziękuję za czas poświęcony na moją prezentację. Mam nadzieję, że się państwu podobała. Przemek


Pobierz ppt "Przemysław Łaba 3e Gimnazjum nr 28 we Wrocławiu. Moje wcześniejsze podróże Zawsze wakacje spędzałem klasycznie:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google