Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W Mieście W mieście można robić różne rzeczy np. -Uprawiać sport (np.Jeździć na rowerze) -Pójść z przyjaciółmi do jakiegoś fajnego miejsca (np. do pizzeri)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W Mieście W mieście można robić różne rzeczy np. -Uprawiać sport (np.Jeździć na rowerze) -Pójść z przyjaciółmi do jakiegoś fajnego miejsca (np. do pizzeri)"— Zapis prezentacji:

1

2 W Mieście W mieście można robić różne rzeczy np. -Uprawiać sport (np.Jeździć na rowerze) -Pójść z przyjaciółmi do jakiegoś fajnego miejsca (np. do pizzeri) -Spędzić miło czas z rodzina (np. iść do lunaparku) Jeść placki,cieszyć się z życia, i BAWIĆ SIĘ DO UTRATY SIŁ

3

4 Nad Morzem Nad morzem można pływać. Trzeba uważać żeby się nie utopić,bo jak się utopisz to nie zadzwonisz po WOPR (601 100 100). Jak zobaczysz kogoś kto się topi zadzwoń do WOPR-u. Numer już znasz.

5

6 W Górach Wychodząc w góry, w miejscu pobytu zawsze zostawiamy wiadomość o trasie wycieczki i planowanej godzinie powrotu. Zanim jednak wyruszycie w trasę przydadzą się przewodniki i mapy turystyczne do zaplanowania wycieczki. Trzeba bowiem poznać przebieg wybranego szlaku, sieć schronisk turystycznych w pobliżu trasy, oszacować czas marszu. Przyda się też informacja o lokalizacji szałasów, schronów, koleb i leśniczówek - stanowią schronienie w przypadku nagłej zmiany pogody

7 Żeby wam przypomnieć…. Wakacje w tym roku trwają od 28 czerwca Do 1 września. BAWCIE SIĘ DOBRZE!

8 CYPRIAN ZŁOCIAK I SANDRA CZAPLIŃSKA 5A


Pobierz ppt "W Mieście W mieście można robić różne rzeczy np. -Uprawiać sport (np.Jeździć na rowerze) -Pójść z przyjaciółmi do jakiegoś fajnego miejsca (np. do pizzeri)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google