Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WAKACYJNE SPRAWY Na samym dole rzeczy lekkie. Odzież i bielizna Cięższy ekwipunek Często wyjmowane przedmioty Kieszenie – drobiazgi Karimata zewnątrz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WAKACYJNE SPRAWY Na samym dole rzeczy lekkie. Odzież i bielizna Cięższy ekwipunek Często wyjmowane przedmioty Kieszenie – drobiazgi Karimata zewnątrz."— Zapis prezentacji:

1

2 WAKACYJNE SPRAWY

3 Na samym dole rzeczy lekkie. Odzież i bielizna Cięższy ekwipunek Często wyjmowane przedmioty Kieszenie – drobiazgi Karimata zewnątrz plecaka Jak spakować plecak na wyjazd?

4 PAMIĘTAJ!!! Nie oddalaj się od rodziców lub grupy! Nie oddalaj się od rodziców lub grupy! Swoje pieniądze rozłóż w kilka miejsc! Swoje pieniądze rozłóż w kilka miejsc! Zapamiętaj numery rodziców! Zapamiętaj numery rodziców! Pamiętaj drogę np. od morza do hotelu! Pamiętaj drogę np. od morza do hotelu!

5 MORZE,, Adriatyk MORZE,, Adriatyk Morze Adriatyckie jest morzem ciepłym, ale troszkę nie bezpiecznym!! Morze Adriatyckie jest morzem ciepłym, ale troszkę nie bezpiecznym!! Są tam JEŻOWCE wiec trzeba uważać!! Są tam JEŻOWCE wiec trzeba uważać!! Do tego celu należy zakupić specjalne najlepiej gumowe buty!!! Do tego celu należy zakupić specjalne najlepiej gumowe buty!!! WIĘC TO CO CIEPŁE Z POZORU DOBRE MOŻE STAC SIĘ NIE DOBRE!!!

6 Morze Śródziemne – GRECJA Morze Śródziemne jest morzem najcieplejszym!! Morze Śródziemne jest morzem najcieplejszym!! Ma bardzo duże zasolenie wody ponad Ma bardzo duże zasolenie wody ponad 36,2 – 39,4 % jego ciepło dochodzi do 30°C 36,2 – 39,4 % jego ciepło dochodzi do 30°C°C Dlatego warto jest się tam kąpać ale gdy są duże fale to RADZE wychodzić!

7 Miłego podróżowania Miłego podróżowania


Pobierz ppt "WAKACYJNE SPRAWY Na samym dole rzeczy lekkie. Odzież i bielizna Cięższy ekwipunek Często wyjmowane przedmioty Kieszenie – drobiazgi Karimata zewnątrz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google