Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Program edukacyjny „Dzień przedsiębiorczości” Działania szkoły na platformie programu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Program edukacyjny „Dzień przedsiębiorczości” Działania szkoły na platformie programu."— Zapis prezentacji:

1 Program edukacyjny „Dzień przedsiębiorczości” Działania szkoły na platformie programu

2 Zgłoszenie szkoły do programu Na stronie głównej programu http://www.dzien- przedsiebiorczosci.junior.org.pl/ wybierz zakładkę SZKOŁA.http://www.dzien- przedsiebiorczosci.junior.org.pl/

3 Zgłoszenie szkoły do programu Z menu głównego wybierz zakładkę Zarejestruj szkołę.

4 Formularz rejestracyjny Wypełnij formularz rejestracyjny i naciśnij przycisk Załóż konto.

5 Potwierdzenie zgłoszenia szkoły Pobierz plik z wypełnionym formularzem zgłoszenia szkoły i po opieczętowaniu i podpisaniu przez dyrektora szkoły prześlij faksem na wskazany numer lub po zeskanowaniu na wskazany adres mailowy.

6 Po otrzymaniu potwierdzenia zgłoszenia szkoły koordynator programu aktywuje konto szkoły. Szkoła uzyskuje możliwość logowania na platformie programu. Potrzebne będą do tego zgłoszone w formularzu rejestracyjnym identyfikator i hasło. Aktywacja konta szkoły

7 Logowanie Po zalogowaniu można pobrać materiały potrzebne do zajęć w klasie oraz do przeprowadzenia „Dnia przedsiębiorczości”. Po nawiązaniu kontaktu z firmą, w której uczeń/uczniowie będą realizować praktyki, należy zgłosić ją do programu. Zaloguj się za pomocą identyfikatora i hasła, zgłoszonych w formularzu rejestracyjnym.

8 Zgłoszenie firmy do programu Po zalogowaniu na platformie programu wybierz z menu głównego zakładkę Zgłoszenie firm i konsultantów.

9 Zgłaszanie firm do programu Przycisk umożliwiający dodawanie kolejnych firm. Po zakończeniu dodawania firm naciśnij przycisk Aktualizuj stronę, aby uzyskać podgląd listy firm zgłoszonych do programu.

10 Formularz zgłoszenia firmy Po wpisaniu danych firmy naciśnij przycisk Zarejestruj.

11 Zgłaszanie stanowisk Tu wpisz nazwę stanowiska pracy. Tu wpisz liczbę stanowisk i naciśnij przycisk Dodaj stanowisko. Po zakończeniu dodawania stanowisk naciśnij przycisk Aktualizuj stronę, aby uzyskać podgląd listy zgłoszonych stanowisk.

12 Zgłaszanie stanowisk W przypadku pomyłki można usunąć dodane stanowisko poprzez wpisanie liczby 0 w pole Nowa liczba oraz zatwierdzenie przyciskiem Zmień.

13 Korzystanie z ofert firm Po zalogowaniu można również skorzystać z oferty firm, które same zgłosiły się do programu. Wystarczy wybrać zakładkę Korzystanie z ofert firm.

14 Korzystanie z ofert firm Po naciśnięciu przycisku Zarezerwuj stanowisko otrzymasz dostęp do listy firm z danego województwa, które same zgłosiły się do programu.

15 Korzystanie z ofert firm Zaznacz kwadracik i naciśnij przycisk Aktualizuj stronę.

16 Rezerwacja miejsca praktyk i stanowisk Wpisz liczbę uczniów (tu: jednego) i zatwierdź przyciskiem Rezerwuj.

17 Rezerwacja miejsca praktyk i stanowisk Po zarezerwowaniu danego stanowiska szkolny koordynator „Dnia przedsiębiorczości” ma 7 dni na przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszenia Konsultanta faksem na numer 32 7505009 lub po zeskanowaniu na adres andrzej.pierchala@junior.org.pl. Dopiero wtedy stanowisko pracy będzie faktycznie zarezerwowane dla danej szkoły.andrzej.pierchala@junior.org.pl Wszystkie stanowiska w firmach zgłaszanych samodzielnie przez szkoły są do nich automatycznie przypisane. Wystarczy zebrać wypełnione Karty Zgłoszenia Konsultanta. Nie trzeba wysyłać oryginałów ani ich kopii do koordynatora programu.


Pobierz ppt "Program edukacyjny „Dzień przedsiębiorczości” Działania szkoły na platformie programu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google