Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Bo na ten wiosny czas daje się wyżyć nam, gdy w koło szumi las przygoda woła nas! Nie zastanawiaj się, gdy wciąż ucieka czas na ramię plecak weź i z nami.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Bo na ten wiosny czas daje się wyżyć nam, gdy w koło szumi las przygoda woła nas! Nie zastanawiaj się, gdy wciąż ucieka czas na ramię plecak weź i z nami."— Zapis prezentacji:

1 „Bo na ten wiosny czas daje się wyżyć nam, gdy w koło szumi las przygoda woła nas! Nie zastanawiaj się, gdy wciąż ucieka czas na ramię plecak weź i z nami chodź! - Gdzie? - Gdzieś W las!

2 Brałaś kiedyś udział w prawdziwej survivalowej przygodzie? Odbyłaś kiedyś wędrówkę śladami zębów smoka? A może dawno już nie wyjechałaś na biwak w którym udział wezmą wszystkie drużyny z naszego hufca…? Jeśli na każde z tych pytań lub chociaż na jedno odpowiesz sobie „nie”, to musisz razem z nami wybrać się na….

3 Biwak Hufca! Zapytasz zatem… : Ale gdzie? No jak to gdzie ? W Świebodzinie ! Ale kiedy? W ostatnie trzy dni weekendu majowego, w terminie 4-6 maja! Ale za ile? Koszt to 55 zł! A kto tam będzie? Cały hufiec Polana !

4 Nie zastanawiaj się długo i już dziś zgłoś się na ten niesamowity wyjazd ! Nie może Cię zabraknąć !


Pobierz ppt "„Bo na ten wiosny czas daje się wyżyć nam, gdy w koło szumi las przygoda woła nas! Nie zastanawiaj się, gdy wciąż ucieka czas na ramię plecak weź i z nami."

Podobne prezentacje


Reklamy Google