Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Chodzi lisek... Uciekaj myszko... Stary niedźwiedź... Dla mamy... Będę kierowcą Jak dobrze... Zielona Panna.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Chodzi lisek... Uciekaj myszko... Stary niedźwiedź... Dla mamy... Będę kierowcą Jak dobrze... Zielona Panna."— Zapis prezentacji:

1 Chodzi lisek... Uciekaj myszko... Stary niedźwiedź... Dla mamy... Będę kierowcą Jak dobrze... Zielona Panna

2 Chodzi lisek koło drogi, nie ma ręki ani nogi. Kogo lisek przyodzieje, ten się nawet nie spodzieje.

3 Uciekaj myszko do dziury, Bo cię tam złapie kot bury. A jak cię złapie kot bury, To cię obedrze ze skóry.

4 Stary niedźwiedź mocno śpi. /bis My się go boimy, na palcach chodzimy, jak się zbudzi, to nas zje. /bis

5 Jedzie auto coraz prędzej co za pęd, co za pęd! Żółte światło, pas na jezdni, teraz skręt, teraz skręt. Bardzo trudno być kierowcą, lecz ja mówię wszystkim chłopcom, że kierowcą, że kierowcą muszę kiedyś być. /bis Ref.:

6 Stała pod śniegiem panna zielona, nikt prócz zająca nie kochał jej. Nadeszły święta i przyszła do nas. Pachnący gościu prosimy wejdź. Choinko piękna jak las, choinko zostań wśród nas. bis

7 Jak dobrze się zbudzić o świcie, jak dobrze się zbudzić o świcie - ach! a jeszcze jest lepiej spać!! Jak dobrze się zbudzić o świcie, jak dobrze się zbudzić o świcie - ach! i śpiewać jak ranny ptak!

8 Twoje święto dziś, Mamo, więc Ci z serca chcemy dać garść poziomek, garść malin, leśnych jagód pełen dzban. Słońce wcześnie dziś wstało, ono też Ci pragnie dać kwiat nasturcji, kwiat róży, rozkwiecony w polu mak. Bądź pogodna, bądź jasna, najpiękniejsza z wszystkich mam, bądź promienna, bądź nasza, każdy niech swą mamę ma.


Pobierz ppt "Chodzi lisek... Uciekaj myszko... Stary niedźwiedź... Dla mamy... Będę kierowcą Jak dobrze... Zielona Panna."

Podobne prezentacje


Reklamy Google