Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„ Słynne budowle Europy ” W klasach młodszych z okazji 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej odbył się konkurs plastyczny „ Słynne budowle.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„ Słynne budowle Europy ” W klasach młodszych z okazji 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej odbył się konkurs plastyczny „ Słynne budowle."— Zapis prezentacji:

1

2 „ Słynne budowle Europy ” W klasach młodszych z okazji 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej odbył się konkurs plastyczny „ Słynne budowle Europy ”

3 Najciekawsze prace wyeksponowane zostały na szkolnym holu

4

5

6 Koła Europejczyka 7 maja uczniowie klas I- III z „Koła Europejczyka” uczestniczyli w konkursie wiedzy o UE

7 Na holu szkoły wystawione zostały plakaty wykonane na konkurs plastyczny przez uczniów klas 4-6,

8 „10. lat Polski w Unii Europejskiej ” którego tematem przewodnim było „10. lat Polski w Unii Europejskiej ”

9 flagi państw Na uwagę zasługują również wykonane przez uczniów klas 4-6 flagi państw, które wraz z Polską 10 lat temu przystąpiły do UE

10 Ekspozycja prac odbyła się na holu szkoły w dniach 5 – 9 maja 2014r.

11 Kuchenne rewolucje z matematyką Młodzież uczęszczająca na zajęcia "Kuchenne rewolucje z matematyką" przygotowała trzy potrawy z krajów Unii Europejskiej.

12 WłochyFrancjaPolska Włochy - spagetti, Francja - rogaliki francuskie, Polska - placki ziemniaczane z cukrem i śmietaną lub sosem chrzanowym.

13 Pani Dorota Sykuła- pedagog naszej szkoły Jak zawsze zajęcia upłynęły w miłej atmosferze. Tym razem gościem specjalnym była Pani Dorota Sykuła- pedagog naszej szkoły.

14 Piątoklasiści zaś uczestniczyli w konkursie informatycznym

15 na prezentację komputerową wybranego kraju UE

16 W ciągu roku szkolnego w naszej szkole realizowane są projekty unijne

17


Pobierz ppt "„ Słynne budowle Europy ” W klasach młodszych z okazji 10. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej odbył się konkurs plastyczny „ Słynne budowle."

Podobne prezentacje


Reklamy Google