Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TIK - Technologia Informacyjno Komunikacyjna.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TIK - Technologia Informacyjno Komunikacyjna."— Zapis prezentacji:

1

2 TIK - Technologia Informacyjno Komunikacyjna

3

4

5

6 Start Tik

7 TIK Mam na imię Foldek.Opowiem wam,co to jestTIK.Otwórz przeglądarkę.Mam na imię Foldek.Opowiem wam,co to jestTIK.Otwórz przeglądarkę. Mam na imię Foldek. Opowiem Wam, co to jest TIK. Otwórzcie przeglądarkę.

8 TIK Mam na imię Foldek.Będę was oprowadzać po nieznanych wam częściach internetu.Otwórz przeglądarkę.Mam na imię Foldek.Będę was oprowadzać po nieznanych wam częściach internetu.Otwórz przeglądarkę. Ma m na imi ę Fol dek. Op owi em wa m, co to jest TIK. Ot wór z prz egl ąda rkę. Mam na imię Foldek.Będę was oprowadzać po nieznanych wam częściach internetu.Otwórz przeglądarkę.Mam na imię Foldek.Będę was oprowadzać po nieznanych wam częściach internetu.Otwórz przeglądarkę. Mam na imię Foldek. Opowiem Wam, co to jest TIK. Otwórzcie przeglądarkę.

9 TIK Mam na imię Folde k. Będę was oprow adzać po niezna nych wam części ach intern etu. Otwór z przegl ądark ę. Mam na imię Foldek.Będę was oprowadzać po nieznanych wam częściach internetu.Otwórz przeglądarkę.Mam na imię Foldek.Będę was oprowadzać po nieznanych wam częściach internetu.Otwórz przeglądarkę. Mam na imię Foldek. Opowiem Wam, co to jest TIK. Otwórzcie przeglądarkę.

10 To sieć połączonych ze sobą komputerów. Dla was w przenośni, dla mnie dosłownie. Uch! Internet

11 Nieustanne zmiany w technologii komputerowej i w technologiach informacyjno-komunikacyjnych powodują, że wraz z nowymi rozwiązaniami technologicznymi, trafiającymi do powszechnego użytku, odżywają te same pytania, te same problemy do rozwiązania w edukacji: co adaptować w szkołach z nowej technologii, czego uczyć o tej technologii i z jej pomocą, jak uczyć w tak szybko zmieniającym się środowisku kształcenia i funkcjonowania uczniów, szkoły, całych społeczeństw. Odpowiedzią jest program TIK (technologia informacyjno komunikacyjna).

12 1.e-pytania stawiamy z TIKiem odpowiadamy (Ucz się z tik) 2.Aby piątki tylko mieć, zawsze dobrze przejrzyj sieć (Z informacji korzystaj samodzielnie i krytycznie) 3.Z informacji korzystamy,o autorze pamiętamy (Nie kradnij, nie daj się okraść) 4.Dużo rozmawiajmy, z TIK-u korzystajmy (Komunikujmy się) 5.Komputery w szkole mamy, i nie tylko na nich gramy (Komputery pod ręką) 6.W sieci rozrabiasz, ślady zostawiasz (Bądź bezpieczny w sieci) 7.Babcia, mama, dziadek, tata- W sieci każdy się dogada (Nauczcie tego dorosłych)

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35 Korzystaj z legalnego oprogramowania i regularnie aktualizuj antywirusa.

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62 Nie ufaj osobom poznanym w internecie, nie podawaj danych osobowych.

63

64

65

66 Wybierz zdjęcie z komputera lub Wybierz zdjęcie z galerii

67

68 Wybierz zdjęcie z komputera lub Wybierz zdjęcie z galerii

69 Aby kontynuować, zatwierdź regulamin Użytkując grę,,Procesory vs Foldery”, nie łamię praw autorskich i nie kopiuję zawartych tam treści. Zgadzam się także na udostępnianie moich prywatnych plików. Autor nie odpowiada za treści rozpowszechniane na czacie. Za wszelkie nieodpowiednie treści (Np. rasizm itp.) odpowiada użytkownik który je rozpowszechnia. 1/56 akceptuję

70

71 Aby kontynuować, zatwierdź regulamin Użytkując grę,,Procesory vs Foldery”, nie łamię praw autorskich i nie kopiuję zawartych tam treści. Zgadzam się także na udostępnianie moich prywatnych plików. Autor nie odpowiada za treści rozpowszechniane na czacie. Za wszelkie nieodpowiednie treści (Np. rasizm itp.) odpowiada użytkownik który je rozpowszechnia. 1/56 akceptuję

72 potwierdź Wybierz obszar głowy

73 potwierdź Wybierz obszar głowy

74 potwierdź Wybierz obszar głowy

75

76

77 Użytkownik Foldek1234 chce mieć twarz wyciętą z tego zdjęcia. AkceptujNie akceptuj

78

79

80 Użytkownik Foldek1234 chce mieć twarz wyciętą z tego zdjęcia. AkceptujNie akceptuj

81 Użytkownik Foldek1234 chce mieć twarz wyciętą z tego zdjęcia. AkceptujNie akceptuj wytnij kopiuj wklej

82 Użytkownik Foldek1234 chce mieć twarz wyciętą z tego zdjęcia. AkceptujNie akceptuj wytnij wklej kopiuj

83 Użytkownik Foldek1234 chce mieć twarz wyciętą z tego zdjęcia. AkceptujNie akceptuj

84 Użytkownik Foldek1234 chce mieć twarz wyciętą z tego zdjęcia. AkceptujNie akceptuj

85 Wybierz zdjęcie z komputera lub Wybierz zdjęcie z galerii Niestety, wczytywanie nie powiodło się.

86

87

88

89

90

91 Te, baletnica! XD

92 Aby kontynuować, zatwierdź regulamin Użytkując grę,,Procesory vs Foldery”, nie łamię praw autorskich i nie kopiuję zawartych tam treści. Zgadzam się także na udostępnianie moich prywatnych plików. Autor nie odpowiada za treści rozpowszechniane na czacie. Za wszelkie nieodpowiednie treści (Np. rasizm itp.) odpowiada użytkownik który je rozpowszechnia. 1/56 akceptuję

93 Aby kontynuować, zatwierdź regulamin Użytkując grę,,Procesory vs Foldery”, nie łamię praw autorskich i nie kopiuję zawartych tam treści. Zgadzam się także na udostępnianie moich prywatnych plików. Autor nie odpowiada za treści rozpowszechniane na czacie. Za wszelkie nieodpowiednie treści (Np. rasizm itp.) odpowiada użytkownik który je rozpowszechnia. 1/56 akceptuję Przeczytaj, zanim zaakceptujesz.

94 Aby kontynuować, zatwierdź regulamin Użytkując grę,,Procesory vs Foldery”, nie łamię praw autorskich i nie kopiuję zawartych tam treści. Zgadzam się także na udostępnianie moich prywatnych plików. Autor nie odpowiada za treści rozpowszechniane na czacie. Za wszelkie nieodpowiednie treści (Np. rasizm itp.) odpowiada użytkownik który je rozpowszechnia. 1/56 akceptuję

95

96

97


Pobierz ppt "TIK - Technologia Informacyjno Komunikacyjna."

Podobne prezentacje


Reklamy Google