Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Praca w pasiece to jednocześnie możliwość obcowania z naturą. Przepiękna przyroda, owady, rośliny miododajne, plastry miodu i pasja.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Praca w pasiece to jednocześnie możliwość obcowania z naturą. Przepiękna przyroda, owady, rośliny miododajne, plastry miodu i pasja."— Zapis prezentacji:

1 Praca w pasiece to jednocześnie możliwość obcowania z naturą. Przepiękna przyroda, owady, rośliny miododajne, plastry miodu i pasja.

2  W dniu 7.X.2014r. grupa świetliczaków odwiedziła pasiekę pana Władysława Chyli w Ruszczy. Dzieci miały możliwość poznać budowę ula, dowiedzieć się wiele ciekawostek o życiu pszczół w ulu, usłyszeliśmy także na czym polega praca pszczelarza i opieka nad pasieką. Dzięki gościnności pana mieliśmy możliwość degustacji miodu wyprodukowanego przez pszczoły z tej pasieki, z chlebkiem razowym smakowało wyśmienicie.

3

4  Wycieczka do Ruszczy była także okazją do relaksu na świeżym powietrzu, podziwianiu pięknych, wiekowych drzew w parku, słynnego Dębu Kościuszko, który jest pomnikiem przyrody, oraz zabytkowego dworku, słuchaniu ciekawostek historycznych opowiedzianych przez panią Agnieszkę. Podziękowania dla Niej dla pana Władysława oraz dla pani Jadwigi Krali za użyczenie autokaru.

5

6  Wykorzystując piękną jesienną pogodę, wesoło bawiliśmy się chustą, zabawa dała nam wiele radości i żal było nam wracać do szkoły. Osoby odpowiedzialne Agnieszka Chyla, Grażyna Kamińska Prezentację opracowała Grażyna Kamińska Zadanie realizowano w ramach projektu „Baw się i ucz! Świetlica przyjazna uczniowi”


Pobierz ppt "Praca w pasiece to jednocześnie możliwość obcowania z naturą. Przepiękna przyroda, owady, rośliny miododajne, plastry miodu i pasja."

Podobne prezentacje


Reklamy Google