Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wycieczka do pasieki w Ruszczy

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wycieczka do pasieki w Ruszczy"— Zapis prezentacji:

1 Wycieczka do pasieki w Ruszczy
Praca w pasiece to jednocześnie możliwość obcowania z naturą. Przepiękna przyroda, owady, rośliny miododajne, plastry miodu i pasja. Wycieczka do pasieki w Ruszczy

2 Zajęcia edukacyjne o pszczołach w pasiece
W dniu 7.X.2014r. grupa świetliczaków odwiedziła pasiekę pana Władysława Chyli w Ruszczy. Dzieci miały możliwość poznać budowę ula, dowiedzieć się wiele ciekawostek o życiu pszczół w ulu, usłyszeliśmy także na czym polega praca pszczelarza i opieka nad pasieką. Dzięki gościnności pana mieliśmy możliwość degustacji miodu wyprodukowanego przez pszczoły z tej pasieki, z chlebkiem razowym smakowało wyśmienicie.

3 Zajęcia edukacyjne o pszczołach w pasiece

4 Jesienny spacer po zabytkowym parku w Ruszczy
Wycieczka do Ruszczy była także okazją do relaksu na świeżym powietrzu, podziwianiu pięknych, wiekowych drzew w parku, słynnego Dębu Kościuszko, który jest pomnikiem przyrody, oraz zabytkowego dworku, słuchaniu ciekawostek historycznych opowiedzianych przez panią Agnieszkę. Podziękowania dla Niej dla pana Władysława oraz dla pani Jadwigi Krali za użyczenie autokaru.

5 Jesienny spacer po zabytkowym parku w Ruszczy

6 Zabawy integracyjne chustą animacyjną
Wykorzystując piękną jesienną pogodę, wesoło bawiliśmy się chustą, zabawa dała nam wiele radości i żal było nam wracać do szkoły. Osoby odpowiedzialne Agnieszka Chyla, Grażyna Kamińska Prezentację opracowała Grażyna Kamińska Zadanie realizowano w ramach projektu „Baw się i ucz! Świetlica przyjazna uczniowi”


Pobierz ppt "Wycieczka do pasieki w Ruszczy"

Podobne prezentacje


Reklamy Google