Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

3 grudnia 2014 roku klasy 1c i 2a uczestniczyły w spotkaniu z behawiorystką i treserem psów, podczas którego dowiedzieli się jak porozumiewać się z psami,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "3 grudnia 2014 roku klasy 1c i 2a uczestniczyły w spotkaniu z behawiorystką i treserem psów, podczas którego dowiedzieli się jak porozumiewać się z psami,"— Zapis prezentacji:

1 3 grudnia 2014 roku klasy 1c i 2a uczestniczyły w spotkaniu z behawiorystką i treserem psów, podczas którego dowiedzieli się jak porozumiewać się z psami, co robić by chętnie wykonywały nasze polecenia, a także jak postępować wobec aktów przemocy i znęcania się nad zwierzętami. Ponadto poznali i przećwiczyli właściwe zachowania w sytuacji „bliskiego spotkania” z psem w sytuacji zagrożenia. Nasze spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej, życzliwej atmosferze. Uczniowie chętnie, z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach i kiedy spotkanie musiało się już zakończyć z żalem żegnali naszych wyjątkowych gości. Panie wychowawczynie dziękuję mamie uczennicy z klasy 2a pani Małgorzacie Pawlak za zorganizowanie spotkania. 3 grudnia 2014 roku klasy 1c i 2a uczestniczyły w spotkaniu z behawiorystką i treserem psów, podczas którego dowiedzieli się jak porozumiewać się z psami, co robić by chętnie wykonywały nasze polecenia, a także jak postępować wobec aktów przemocy i znęcania się nad zwierzętami. Ponadto poznali i przećwiczyli właściwe zachowania w sytuacji „bliskiego spotkania” z psem w sytuacji zagrożenia. Nasze spotkanie przebiegało w bardzo przyjaznej, życzliwej atmosferze. Uczniowie chętnie, z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach i kiedy spotkanie musiało się już zakończyć z żalem żegnali naszych wyjątkowych gości. Panie wychowawczynie dziękuję mamie uczennicy z klasy 2a pani Małgorzacie Pawlak za zorganizowanie spotkania.

2

3

4

5


Pobierz ppt "3 grudnia 2014 roku klasy 1c i 2a uczestniczyły w spotkaniu z behawiorystką i treserem psów, podczas którego dowiedzieli się jak porozumiewać się z psami,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google