Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasze kodeksowe marzenia

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasze kodeksowe marzenia"— Zapis prezentacji:

1 Nasze kodeksowe marzenia

2 Tablety zamiast podręczników
. Tablety zamiast podręczników Chcielibyśmy, aby w naszej szkole zamiast podręczników były tablety. W ten sposób zlikwidowalibyśmy ciężkie torby powodujące urazy kręgosłupa i oszczędzaliśmy papier, przez co rosło by więcej drzew, a powietrze było by czystsze. Takie tablety starczały by na kilka lat. Tablety niosą ze sobą jeszcze więcej korzyści.

3 . Wi-fi w szkole Większość uczniów naszej szkoły marzy o bezprzewodowej sieci wi-fi. Można by wtedy na przerwach korzystać z telefonów wchodząc dzięki takiej sieci do Internetu nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów.

4 Tablice interaktywne w każdej klasie
. Tablice interaktywne w każdej klasie Naszym kolejnym kodeksowym marzeniem jest tablica interaktywna w każdej klasie. Dzięki niej zajęcie były bardziej urozmaicone, ciekawsze. Nauka była by połączona z zabawą i zapewne dzieci by więcej zapamiętywały.

5 Konsole X-box z kinect do zabaw ruchowy
. Konsole X-box z kinect do zabaw ruchowy Dzięki takim konsolą moglibyśmy ćwiczyć i bawić się jednocześnie. W ten sposób moglibyśmy również rozwijać swoją wyobraźnię.

6 Wykorzystywanie kamer
. Wykorzystywanie kamer I dyktafonów Kamery i dyktafony można wykorzystywać na różne sposoby. Zarówno do nagrywania wywiadów z nauczycielkami do gazetki szkolnej lub (za zgodą nauczyciela) nagrywania materiału na lekcjach, aby potem ułatwić sobie naukę przed sprawdzianami.

7 . Radiowęzeł w szkole Radiowęzeł w szkole byłby bardzo przydatny. Zamiast chodzić po klasach z informacjami, mogły by być podawane przez niego. Ponadto na przerwach mogła by być puszczana przez nie muzyka (puszczana przez uczniów 6 klasy) co umiliło by uczniom spędzanie przerw na korytarzach.

8 Centrum multimedialne
. Centrum multimedialne w świetlicy W świetlicy mogło by powstać szkolne centrum multimedialne. Dzieci świetnie by się tam bawiły i miały też szansę wiele się dowiedzieć.

9 Słuchanie muzyki podczas
. Słuchanie muzyki podczas Wykonywania zadań na Lekcji informatyki Podczas lekcji informatyki uczniowie mogli by słuchać muzyki przez słuchawki, dla relaksu.

10 Technologia jest potrzebna
. Technologia jest potrzebna W SZKOLE ! Technologa w szkole może być wykorzystywana na wiele sposobów. Zarówno do nauki jak i zabawy. Wykonanie : Asia Olejarz Dominika Płąchta Kl. 6 „a”


Pobierz ppt "Nasze kodeksowe marzenia"

Podobne prezentacje


Reklamy Google