Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W Przedszkolu Publicznym nr 32 „Jaś i Małgosia” we Włocławku wyszukuje się dzieci przejawiające wszelkie zdolności i talenty, a następnie stwarza warunki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W Przedszkolu Publicznym nr 32 „Jaś i Małgosia” we Włocławku wyszukuje się dzieci przejawiające wszelkie zdolności i talenty, a następnie stwarza warunki."— Zapis prezentacji:

1

2

3 W Przedszkolu Publicznym nr 32 „Jaś i Małgosia” we Włocławku wyszukuje się dzieci przejawiające wszelkie zdolności i talenty, a następnie stwarza warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju, który może doprowadzić do pełnego rozkwitu ich zdolności i zainteresowań.

4 Dziecko od najmłodszych lat ma swój udział w tym, kim się staje i kim będzie, a przedszkole promuje wszelkie jego osiągnięcia. „Pozwólmy dziecku doświadczać, eksperymentować, dowiadywać się i porównywać, szukać i drążyć w głębinach wiedzy, wyruszać w podróże odkrywcze – czasami trudne, ale jakże bogate i fascynujące.” (z „Gawędy Mateusza” C. Freinet)

5 Laboratorium ośrodka „Galileusz”

6

7 Odkrywaniu i rozwojowi uzdolnień technicznych i naukowych służą, prowadzone często przez profesjonalistów, zajęcia w laboratorium chemicznym. „Hokus – pokus- czarowanie z chemią”, to doskonała okazja, aby poczuć, zobaczyć i dotknąć „czarodziejskie zjawiska chemiczne”, to także okazja, aby doświadczać i obserwować, a następnie zapamiętać!

8

9

10

11

12

13 Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się „Warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców”, prowadzone przez mamę wychowanki.

14 Rodzice i dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywali swoje prace wykorzystując różnorodne materiały, nie tylko plastyczne.

15 Dzieci z dumą prezentowały swoje artystyczne dzieła.

16

17

18 Dzień rodzica – „Ekomoda” Dzieci wraz z rodzicami tworzyły stroje z surowców wtórnych

19 Bardzo atrakcyjną formą promowania wszelkich osiągnięć dzieci jest przedszkolny konkurs „TALENCIK”. Podczas tej imprezy artystycznej, wybrane dzieci prezentowały swoje „małe i wielkie” talenty. Wcielały się w role aktorów, piosenkarzy, muzyków a nawet tancerzy baletowych.

20

21

22

23

24 Cała impreza czynnie wspierana jest przez rodziców, którzy swoim przykładem mobilizują pociechy.

25 „Dzieci są kwiatami, które oświecamy, ale to one same rozkwitają pełnią swojej wolności i piękna.” (Sebastian Stec)


Pobierz ppt "W Przedszkolu Publicznym nr 32 „Jaś i Małgosia” we Włocławku wyszukuje się dzieci przejawiające wszelkie zdolności i talenty, a następnie stwarza warunki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google