Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

JESTEŚMY DOBRZY, A BĘDZIEMY JESZCZE LEPSI Przedszkole z Linowa pierwsze w województwie Samorządowe Przedszkole w Linowie wzięło udział w Wielkim Konkursie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "JESTEŚMY DOBRZY, A BĘDZIEMY JESZCZE LEPSI Przedszkole z Linowa pierwsze w województwie Samorządowe Przedszkole w Linowie wzięło udział w Wielkim Konkursie."— Zapis prezentacji:

1 JESTEŚMY DOBRZY, A BĘDZIEMY JESZCZE LEPSI Przedszkole z Linowa pierwsze w województwie Samorządowe Przedszkole w Linowie wzięło udział w Wielkim Konkursie Ekologicznym dla Przedszkoli 2013. Był to konkurs plastyczny, którego celem było szerzenie myśli ekologicznej i troski o środowisko naturalne wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Szczególną uwagę zwrócono na zainteresowanie dzieci ideą powtórnego wykorzystywania odpadów. Nasza praca konkursowa została zgłoszona 21.11.2013r.

2 Dzieci rozpoczynają pracę konkursową Temat pracy SOWA był pomysłem dzieci

3

4

5

6

7 Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonują kolejne elementy naszej SOWY

8

9

10 Chwila zastanowienia…

11 Przyklejamy oczy…

12 A teraz uszy…

13 Jeszcze tylko piórka i nóżki…

14 Poprawiamy skrzydełka…

15

16 I skończone nasze dzieło!

17 W konkursie Drugie życie śmieci wzięło udział 2438 przedszkoli z całej Polski. Nasze przedszkole uplasowało się na 53 miejscu, a w rozdzieleniu na województwa zajęło pierwsze miejsce w województwie świętokrzyskim. Zostało nagrodzonych ponad 140 placówek. Nagrodą dla naszego przedszkola jest zestaw artykułów papierniczych Internauci przez głosowanie docenili włożony wysiłek w wykonanie pracy konkursowej Sowa przez nasze dzieci. Bardzo dziękujemy wszystkim którzy głosowali na pracę konkursową dzieci z Samorządowego Przedszkola w Linowie Osiągnięcie tak dobrego wyniku oraz satysfakcja z przyznanej nagrody zachęca nas i mobilizuje do udziału w przyszłości w innych konkursach.


Pobierz ppt "JESTEŚMY DOBRZY, A BĘDZIEMY JESZCZE LEPSI Przedszkole z Linowa pierwsze w województwie Samorządowe Przedszkole w Linowie wzięło udział w Wielkim Konkursie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google