Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

© Vattenfall AB 1 SER to metafora wszystkiego, czego pożądamy w życiu: -zdrowia, - dobrej pracy, - rodziny, - przyjaciół, - majątku, etc. Każdy ma własne.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "© Vattenfall AB 1 SER to metafora wszystkiego, czego pożądamy w życiu: -zdrowia, - dobrej pracy, - rodziny, - przyjaciół, - majątku, etc. Każdy ma własne."— Zapis prezentacji:

1 © Vattenfall AB 1 SER to metafora wszystkiego, czego pożądamy w życiu: -zdrowia, - dobrej pracy, - rodziny, - przyjaciół, - majątku, etc. Każdy ma własne wyobrażenie o tym, czym jest jego Ser. To rzeczy dla Ciebie tak ważne, że na samą myśli, iż mogłyby zniknąć, czujesz niepokój. A jednak… pewnego dnia stracisz swój Ser. Bądź tego pewien. Zmiany dotyczą nas wszystkich. Ciebie też.

2 © Vattenfall AB 2 Kiedy Ludzie rozpaczali, Myszy znalazły już w Labiryncie Nowy Ser. Okazał się być znacznie lepszy od starego. Niech żyją zmiany! - piszczały radośnie. W Magazynie Pełnym Sera Ludzie i Myszy czuli się szczęśliwi i bezpieczni. Nie mieli pojęcia skąd się bierze Ser. Zakładali, że każdego dnia będzie w Magazynie i… był. Widocznie im się należał. Pewnego dnia ser zniknął. Myszy też. - Co?! Nie ma sera? Nie ma sera !!!!!!!!! - To nieuczciwe! - Mamy prawo do naszego sera !!!! - Kto zabrał mój ser? - Dlaczego oni nam to zrobili? - O co tu właściwie chodzi?

3 © Vattenfall AB 3 Bojek: Robimy wciąż to samo – czekamy na Ser. Ale sytuacja się nie zmienia. Nie oddadzą nam naszego Sera. Poszukajmy nowego. - Zastałek: Jestem na to za stary. Poza tym nie chcę nowego. Może innego nie ma? Na pewno go nie znajdziemy. Chcę mój Ser !!! Bojek długo przekonywał przyjaciela. Ten jednak uparł się przy swoi, więc wreszcie wyruszył sam. Zostawiał jednak znaki dla Zastałka, gdyby zmienił zdanie. Strasznie się bał. Gubił się, gdy myślał, że posuwa się naprzód. Czasem znajdował okruszki sera, co dawało mu nadzieję. I kiedy wydawało się, że zwątpi - niespodziewanie trafił do Nowego Magazynu Sera. Myszy przywitały go radośnie. W jednej chwili zrozumiał, że gdyby wyruszył wcześniej, zamiast opierać się temu, co nieuchronne, szybciej znalazłby Nowy Ser. A kiedy odłamał kawałek i poczuł jego smak, zrozumiał jak wielką dostał szansę, zamiast Starego Sera.


Pobierz ppt "© Vattenfall AB 1 SER to metafora wszystkiego, czego pożądamy w życiu: -zdrowia, - dobrej pracy, - rodziny, - przyjaciół, - majątku, etc. Każdy ma własne."

Podobne prezentacje


Reklamy Google