Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Specjalizujemy się w terapii autyzmu. EKLEKTYCZNE PODJŚCIE DO TERAPII EKLEKTYCZNE PODEJŚCIE DO ZABURZEŃ ZE SPEKTRUM AUTYZMU.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Specjalizujemy się w terapii autyzmu. EKLEKTYCZNE PODJŚCIE DO TERAPII EKLEKTYCZNE PODEJŚCIE DO ZABURZEŃ ZE SPEKTRUM AUTYZMU."— Zapis prezentacji:

1 Specjalizujemy się w terapii autyzmu

2 EKLEKTYCZNE PODJŚCIE DO TERAPII EKLEKTYCZNE PODEJŚCIE DO ZABURZEŃ ZE SPEKTRUM AUTYZMU

3 TERAPIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA TERAPIA SENSORYCZNA OPIEKA BIOMEDYCZNA NAJLEPSZE EFEKTY W LECZENIU AUTYZMU Przykłady zachowań utrudniających rozwój dziecka i prowadzenie terapii, powiązane z brakiem opieki biomedycznej: - osłabiony kontakt z dzieckiem (w tym kontakt wzrokowy) - drażliwość - nieadekwatne wybuchu śmiechu i płaczu - wzmożone problemy sensoryczne (np. stymulacje wzrokowe, chodzenie na palcach) - impulsywność (częstsze ataki agresji i autoagresji) - problemy z koncentracją uwagi

4 Specjalizujemy się w terapii autyzmu DZIĘKUJEMY ASYSTA Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka, ul. Mickiewicza 61, Warszawa. Tel. 781 887 880


Pobierz ppt "Specjalizujemy się w terapii autyzmu. EKLEKTYCZNE PODJŚCIE DO TERAPII EKLEKTYCZNE PODEJŚCIE DO ZABURZEŃ ZE SPEKTRUM AUTYZMU."

Podobne prezentacje


Reklamy Google