Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

(łac. bieg życia, przebieg życia) – życiorys zawodowy.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "(łac. bieg życia, przebieg życia) – życiorys zawodowy."— Zapis prezentacji:

1 (łac. bieg życia, przebieg życia) – życiorys zawodowy.
CV - Curriculum vitae (łac. bieg życia, przebieg życia) –  życiorys zawodowy.

2 Format Zamieszczone w nim informacje są przedstawione w oddzielnych, wyróżnionych nagłówkami bądź śródtytułami blokach tematycznych: dane personalne, wykształcenie, przebieg pracy zawodowej, doświadczenie zawodowe, preferencje osobiste (hobby, zainteresowania itp).

3 Na dole strony powinna (tak jak w innych dokumentach aplikacyjnych) pojawić się klauzula (warunek) zawierająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

4 Układy curriculum vitae
Układ chronologiczny – po danych osobowych zamieszcza się informacje o wykształceniu (lata nauki, rodzaj szkoły, kierunek nauki) w odwróconym porządku chronologicznym. Następnie podawany jest, również w odwrotnej kolejności, przebieg pracy. Każda pozycja powinna zawierać lata pracy, nazwę firmy, stanowisko, skrócony opis zadań, osiągnięcia zawodowe. W dalszej części zamieszczane są informacje o pozostałych osiągnięciach, zakresie dodatkowych kompetencji, zainteresowaniach, referencjach. Jest to układ najczęściej stosowany przy podaniach o pracę.

5 Układ celowy – wymieniane są jedynie informacje adekwatne do stanowiska: szkolenia, kursy, opis osiągnięć i predyspozycji. Ten układ ma zadanie przedstawić pracodawcy konkretną wizję pracy, jaką przyszły pracownik ma zamiar realizować. Może być używany przez osoby o konkretnym celu zawodowym i bogatym doświadczeniu.

6 Układ funkcjonalny – w tym układzie szczególnie istotny jest opis kompetencji, osiągnięć, umiejętności przydatnych w branży. Główne zadanie tego układu to zmniejszenie niekorzystnego wrażenia, jakie osoba czytająca może odnieść np. z powodu przerw w zatrudnieniu czy wykształcenia nieadekwatnego do stanowiska. Stosują go również osoby chcące zatrudnić się w branży czy na stanowisku odmiennym od dotychczasowego.

7 CURRICULUM   VITAE  Chronologicznie

8 CURRICULUM VITAE ( Imię Nazwisko ) ul
CURRICULUM VITAE ( Imię Nazwisko ) ul. (ulica ) Milanówek FOTO ur r. w Milanówku Panna tel. (+48) , Wykształcenie: (Nazwa uczelni), Wydział (podać nazwę); kierunek: (podac kierunek); praca magisterska obroniona na ocenę bardzo dobrą 2000kurs ( podać jaki kurs) Liceum Ogólnokształcące w Warszawie; klasa o profilu z rozszerzonym jęz niemieckim; Doświadczenie: II praca na stanowisku (podać) w firmie doradztwa personalnego (nazwa firmy) S.A.; (wykonywane zadania) VII.2002-XII.2004praca na stanowisku (podać) w firmie szkolenia outdorowego (nazwa firmy) dla zarządzających firmami; ( wykonywane zadania) Cele zawodowe:rozwijająca i ambitna praca w jednej z firm doradztwa personalnego; praca wykorzystująca zdobyte umiejętności i wy-kształcenie oraz dająca możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Języki obce: język niemiecki - biegła w mowie i piśmie, język angielski - dobra, język rosyjski - dobra w mowie.

9 Obsługa komputera: obsługa systemu operacyjnego Windows: XP, Vista, 7, MS Word, MS Excel, Internet. Zainteresowania: turystyka górska literatura, podróże, ukończony kurs pilota wycieczek krajowych i zagranicznych, Dodatkowe informacje: umiejętność kierowania zespołem i doskonała organizacja pracy, umiejętność analitycznego myślenia, pracy w stresie, pracowitość, rzetelność i odpowiedzialność, wytrwałość w dążeniu do celu, prawo jazdy kategorii B, kreatywność i inwencja twórcza. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

10 CURRICULUM   VITAE  Funkcjonalnie

11 CURRICULUM VITAE ( Imię Nazwisko ) ul. (ulica) 444 99-999 Las FOTO ur
CURRICULUM VITAE ( Imię Nazwisko ) ul. (ulica) Las FOTO ur r. w Milanówku tel. (+48) , Cele zawodowe:ciekawa, rozwijająca i ambitna praca w jednej z firm doradztwa personalnego; praca wykorzystująca zdobyte umiejętności i wykształcenie oraz dająca możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wiedza : Wiedza z zakresu (podac jakiego zakresu) zdobyta podczas studiów magisterskich odbytych na ( nazwa uczelni )oraz pracy w firmie doradztwa personalnego (nazwa firmy) na stanowisku (podać stanowisko ); Praktyczna wiedza związana ze szkoleniem kadry kierowniczej w firmach zdobyta podczas pracy zawodowej w firmie szkolenia outdorowego; udział w planowaniu, prowadzeniu i sporządzaniu raportów ze szkoleń; Wiedza z zakresu motywowania pracowników zdobyta na szkoleniu dla pracowników branży HR organizowanym przez Ośrodek Szkolenia Kadr ( podać nazwę); Szeroka wiedza z zakresu HR zdobyta podczas gromadzenia danych do projektów prowadzonych przez firmę Doradca. Zarządzanie: Wiedza z zakresu zarządzania zdobyta podczas studiów; Kierowanie zespołem podczas pracy przy szkoleniach dla kadr kierowniczych; Umiejętność kierowaniem zespołem potwierdzona podczas organizowania i pilotowania wycieczek krajowych i zagranicznych w ramach pracy pilota wycieczek.

12 Administracja: Umiejętność zarządzania korespondencją; Dociekliwość w zbieraniu danych niezbędnych do wykonania projektów; Kreatywność i oryginalność w sporządzaniu ofert i broszur dla klienta - umiejętność nabyta podczas pracy jako asystent konsultanta; Organizacja: Organizowanie szkoleń stacjonarnych i wyjazdowych podczas pracy w firmie (nazwa firmy); Zapewnienie przepływu informacji o szkoleniach; Doskonała organizacja pracy; punktualność i obowiązkowość; systematyczność; Prowadzenie kalendarza konsultanta; Umawianie spotkań i prezentacji; Języki obce: język niemiecki - biegła w mowie i piśmie, język angielski - dobra język rosyjski - dobra Obsługa komputera: obsługa systemu operacyjnego Windows: XP, Vista, 7, MS Word, MS Excel, Internet. Wykształcenie: (uczelnia), (wydział); (kierunek); 2000kurs (podać jaki); Liceum Ogólnokształcące w Warszawie;

13 Doświadczenie: II (stanowisko) w firmie doradztwa personalnego (nazwa firmy). VII XII.2004(stanowisko) w firmie szkolenia outdorowego (nazwa firmy).   Zainteresowania: turystyka górska literatura, podróże, ukończony kurs pilota wycieczek krajowych i zagranicznych, Dodatkowe informacje: umiejętność analitycznego myślenia, praca w stresie, prawo jazdy kategorii B, wytrwałość w dążeniu do celu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).

14 Dziękujemy za uwagę!


Pobierz ppt "(łac. bieg życia, przebieg życia) – życiorys zawodowy."

Podobne prezentacje


Reklamy Google