Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

-------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi MŁODZI AKTYWNI ? CO ZROBIĆ, ŻEBY MŁODZIEŻ BRAŁA UDZIAŁ.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "-------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi MŁODZI AKTYWNI ? CO ZROBIĆ, ŻEBY MŁODZIEŻ BRAŁA UDZIAŁ."— Zapis prezentacji:

1 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi MŁODZI AKTYWNI ? CO ZROBIĆ, ŻEBY MŁODZIEŻ BRAŁA UDZIAŁ W WYBORACH I ŻYCIU SPOŁECZNYM ? XX Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

2 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi Czy wiesz, co oznacza termin – ”życie społeczne i polityczne”?

3 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi Co to jest życie społeczne i polityczne ?

4 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi Życie społeczne można najprościej zdefiniować jako całość stosunków i relacji łączących dany podmiot osobowy ze społeczeństwem na danym obszarze i w konkretnym czasie. Oznacza to, iż przez pojęcie życia społecznego należy rozumieć po prostu związki między ludźmi, ale także szereg uwarunkowań odpowiadających za nasze umiejętności życia w grupie społecznej. Życie społeczne to, obok życia biologicznego, podstawowa domena istnienia każdego człowieka. Przychodzimy bowiem na świat pośród innych ludzi, dorastamy z nimi, pracujemy, są oni obecni w naszym życiu od narodzin aż do śmierci

5 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi

6 Co to są wybory?

7 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi Gdyby w najbliższych dniach odbywały się wybory wziąłbyś/wzięłabyś w nich udział ?

8 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi 34 13

9 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi Czy masz możliwość uczestniczenia w życiu społecznym twojego kraju ?

10 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi

11 Czy bierzesz czynny udział w życiu społecznym i politycznym swojego kraju ?

12 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi 4 43

13 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi Czy uważasz, że życie młodych Polaków jest na wysokim poziomie społecznym i politycznym ?

14 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi

15 Co zrobić, żeby młodzież brała udział w życiu społecznym i politycznym ?

16 -------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi Bardzo dziękujemy za przybycie i pomoc w realizacji projektu XX Sesji SDiM Oliwia Szymczak Konstancja Aszendorf


Pobierz ppt "-------------------------------------------------------- Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi MŁODZI AKTYWNI ? CO ZROBIĆ, ŻEBY MŁODZIEŻ BRAŁA UDZIAŁ."

Podobne prezentacje


Reklamy Google