Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wyznaczenie przestrzennych rozkładów stężeń zanieczyszczeń w województwie pomorskim w 2010 roku Wybrane przykłady z realizacji zadania B.1.1.3.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wyznaczenie przestrzennych rozkładów stężeń zanieczyszczeń w województwie pomorskim w 2010 roku Wybrane przykłady z realizacji zadania B.1.1.3."— Zapis prezentacji:

1 Wyznaczenie przestrzennych rozkładów stężeń zanieczyszczeń w województwie pomorskim w 2010 roku Wybrane przykłady z realizacji zadania B.1.1.3

2 Stężenia całkowite zanieczyszczeń na terenie województwa pomorskiego warstwy mapy cyfrowej Prezentacja przedstawia wyniki obliczeń dla wybranych substancji

3 Stężenia SO 2 o okresie uśredniania wyników pomiarów rok kalendarzowy pochodzące od całkowitej emisji z terenu województwa pomorskiego, 2010

4 Stężenia NO 2 o okresie uśredniania wyników pomiarów rok kalendarzowy pochodzące od całkowitej emisji z terenu województwa pomorskiego, 2010 r.

5 Stężenia PM 10 o okresie uśredniania wyników pomiarów rok kalendarzowy pochodzące od całkowitej emisji z terenu województwa pomorskiego, 2010 r.

6 Stężenia B(a)P o okresie uśredniania wyników pomiarów rok kalendarzowy pochodzące od całkowitej emisji z terenu województwa pomorskiego, 2010 r.


Pobierz ppt "Wyznaczenie przestrzennych rozkładów stężeń zanieczyszczeń w województwie pomorskim w 2010 roku Wybrane przykłady z realizacji zadania B.1.1.3."

Podobne prezentacje


Reklamy Google