Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Instytucje Legionowa  Hala sportowa Arena została oddana do użytku w dniu 4 września 2010 roku.  Mogą odbywać się na niej wydarzenia sportowe, koncerty,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Instytucje Legionowa  Hala sportowa Arena została oddana do użytku w dniu 4 września 2010 roku.  Mogą odbywać się na niej wydarzenia sportowe, koncerty,"— Zapis prezentacji:

1 Instytucje Legionowa  Hala sportowa Arena została oddana do użytku w dniu 4 września 2010 roku.  Mogą odbywać się na niej wydarzenia sportowe, koncerty, wystawy. Hala ta posiada 1988 miejsc siedzących.  Mogą odbywać się tam zawody siatkówki, koszykówki, piłki halowej i piłki ręcznej.  Ostatnio otwarta została tam siłownia oraz zajęcia fitness.  Przy obiekcie funkcjonuje hotel.  W czerwcu tego roku, w związku z Euro 2012 w Arenie Legionowo będzie trenowała drużyna Grecji.  Będzie to dla wszystkich mieszkańców Legionowa ogromne wydarzenie.  W Arenie Legionowo odbywa się bardzo dużo imprez sportowych. Prezydent Miasta jest bardzo dumny z tego obiektu.

2 Instytucje Legionowa  Centrum Szkolenia Policji w Legionowie jest jednostką policyjną, która została powołana w 1990 roku. Szkoła posiada trzy główne ośrodki, które znajdują się w Legionowie (siedziba szkoły policyjnej i miejsce, gdzie odbywa się najwięcej szkoleń) oraz w dwóch innych miejscowościach, położonych niedaleko od Legionowa – w Sułkowicach i w Kalu. W obu tych jednostkach organizowane są specjalistyczne kursy. W pierwszej szkoli się przewodników oraz zajmuje się tresurą psów policyjnych, natomiast w drugiej odbywają się szkolenia policji wodnej. Przedmiotem działalności Centrum Szkolenia Policji w Legionowie jest organizowanie różnorodnych szkoleń, które umożliwiają rozwój zawodowy zarówno obecnych pracowników policji, jak i przyszłych.

3 Instytucje Legionowa  Ratusz Miejski – znajduje się u zbiegu ulic Piłsudskiego i Sowińskiego. Posiada salę widowiskową na 275 miejsc.

4 Instytucje Legionowa  STADION MIEJSKI W LEGIONOWIE IM. KS. PŁK. JANA MRUGACZA  Stadion Miejski w Legionowie posiada 1730 miejsc siedzących (krzesełka). Płyta główna ogrodzona jest metalowymi przęsłami o wysokości 1 m. Nad trybunami mieści się 12-metrowa wieża sprawozdawcza Stadion posiada stałe nagłośnienie. Oprócz trawiastego boiska głównego, gdzie swoje spotkania rozgrywa trzecioligowa drużyna Legionovii, na Stadionie znajdują się jeszcze dwa inne boiska. Jedno o sztucznej nawierzchni trawiastej, powstałe w 2007r., a drugie piaszczyste.  Obok głównego boiska powstały dwa boiska do siatkówki plażowej, powstałe w 2007r., które w lecie są niemalże przez całe dnie zajęte.  Ponadto za Trybuną Główną położony jest skatepark dla wrotkarzy czy deskorolkarzy, powstały w 2007r.  Pomiędzy Trybuną Główną a boiskiem o sztucznej nawierzchni trawiastej mieszczą się korty tenisowe klubu "ATOL".  Całym obiektem, prócz kortami, zarządza Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legionowie, powstały w styczniu 2006r.

5  http://fotopolska.eu http://fotopolska.eu  http://www.moklegionowo.pl/zabytki/zal_pliki/lista.html http://www.moklegionowo.pl/zabytki/zal_pliki/lista.html  http://www.legionowo.pl/pl/strona-glowna http://www.legionowo.pl/pl/strona-glowna  http://pl.wikipedia.org/wiki/Legionowo http://pl.wikipedia.org/wiki/Legionowo  www.muzemu.legionowo.pl – strona oficjalna Muzeum Historycznego w Legionowie www.muzemu.legionowo.pl  www.legionowo.pl – Strona oficjalna Miasta Legionowowww.legionowo.pl  „Legionowo-ludzie i wydarzenia ”Antoni Lewandowski  Artykuł dr Jacka Szcepańskiego „To i owo Legionowo”  - Książka „80 lat Legionowa” – rozdział autorstwa dr Jacka Szcepańskiego pt.”Najwcześniejsze dzieje Legionowa /1877-1918/ Źródła


Pobierz ppt "Instytucje Legionowa  Hala sportowa Arena została oddana do użytku w dniu 4 września 2010 roku.  Mogą odbywać się na niej wydarzenia sportowe, koncerty,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google