Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro. Zasady uczestnictwa w dyskusji: Debata ma charakter plenarny. Prowadzący spotkanie udziela głosu zainteresowanym.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro. Zasady uczestnictwa w dyskusji: Debata ma charakter plenarny. Prowadzący spotkanie udziela głosu zainteresowanym."— Zapis prezentacji:

1 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro

2 Zasady uczestnictwa w dyskusji: Debata ma charakter plenarny. Prowadzący spotkanie udziela głosu zainteresowanym. Prowadzący udziela głosu zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Dyskusja trwa do wyczerpania chętnych mówców lub do czasu, kiedy wszystkie kwestie zostaną omówione. Dyskusja toczy się wokół działań mających na celu usprawnienie pracy samorządów szkolnych. Zabrania się zachowań mogących uniemożliwić merytoryczny przebieg debaty (gwizdy, krzyki, itp.) oraz ataków personalnych. Uczestnictwo w debacie jest zarazem zgodą na wykorzystanie przez organizatorów twarzy, postaci oraz wypowiedzi utrwalonych za pomocą zdjęć i nagrań wideo. Udział w debacie jest tożsamy z akceptacją niniejszego regulaminu.

3 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro W jaki spos ó b wybierani są przedstawiciele samorządu? Jak wygląda w naszej szkole ordynacja wyborcza?

4 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Jak wyglądała w naszej szkole ostatnia kampania wyborcza?

5 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Jak wskazać kompetencje uczniów i nauczycieli w samorządzie, jakie są zadania przedstawicieli samorządu?

6 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Czy przedstawicie samorządu powinni być podzieleni na sekcje czy lepiej żeby zajmowali się wszystkim razem?

7 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro W jaki sposób uczniowie mogą przekazywać reprezentantom samorządu szkolnego informacje o problemach związanych z życiem szkoły?

8 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Czy samorząd powinien szukać partnerów poza szkołą i jeśli tak to kto może być partnerem samorządu?

9 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Czy samorząd uczniowski współpracuje z instytucjami takimi jak: Dom Pomocy Społecznej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej czy świetlice środowiskowe?

10 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Czy możliwe jest partnerstwo między uczniami, nauczycielami i rodzicami? Jak postrzegają takie partnerstwo uczniowie, a jak nauczyciele i rodzice?

11 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Jakie są wady, a jakie zalety współpracy z nauczycielami w samorządzie?

12 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Czy w przyszłości widzicie siebie w samorządzie terytorialnym?

13 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Czy w naszym mieście powinna zostać utworzona Młodzieżowa Rada Miejska lub Gminna?

14 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Czy Samorząd Uczniowski naprawdę jest organem demokratycznym?

15 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro Czy debata jest dobrą formą dyskusji na tematy związane z życiem szkoły? Czy powinniśmy organizować częściej tego typu debaty?

16 Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro


Pobierz ppt "Samorząd uczniowski wczoraj dziś i jutro. Zasady uczestnictwa w dyskusji: Debata ma charakter plenarny. Prowadzący spotkanie udziela głosu zainteresowanym."

Podobne prezentacje


Reklamy Google