Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Lokalizacja Opisy lokalizacji. Lokalizacja Opisy lokalizacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Lokalizacja Opisy lokalizacji. Lokalizacja Opisy lokalizacji."— Zapis prezentacji:

1

2 Lokalizacja Opisy lokalizacji

3 Lokalizacja W grze Hotel Stars można rozpocząć świadczenie usługi w trzech różnych rejonach miasta: Każdy z rejonów ma nieco inną charakterystykę, którą powinno się uwzględnić w trakcie planowania budżetu. Centrum Śródmieście Przedmieście

4 Centrum Najbardziej prestiżowy rejon do prowadzenia hotelu.
W centrum miasta znajdują się najważniejsze instytucje biznesowe oraz atrakcje turystyczne. Łatwo znaleźć tu klientów, którzy są gotowi wynająć pokój. Należy jednak pamiętać, że w centrum poniesiemy najwyższe koszty związane z inwestycjami.

5 Śródmieście Hotel warto umieścić w śródmieściu, jeżeli planujecie przyciągnąć średniozamożnych klientów i będziecie w stanie opłacić rachunki średniej wielkości.

6 Przedmieścia Noclegu w tym miejscu szukają ludzie oszczędni, którym nie zależy na najwyższym komforcie i jakości. Zaletą tego rejonu jest fakt, że koszty utrzymania Waszego hotelu będą zdecydowanie niższe niż w innych dzielnicach. Popyt na pokój hotelowy na przedmieściach może być niższy niż w innych rejonach miasta – dojeżdżanie do ważnych punktów turystycznych może być dla klientów dodatkowym problemem.

7 Dobrze przemyślcie swoją strategię zanim podejmiecie ostateczny wybór!
Podsumowanie Miejsce, w którym przedsiębiorca podejmuje się świadczenia usług (lub produkcji dóbr) jest bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na całą działalność. Dobrze przemyślcie swoją strategię zanim podejmiecie ostateczny wybór! Tę decyzję mogą ułatwić informacje zawarte w pierwszym badaniu marketingowym zaoferowanym w grze.


Pobierz ppt "Lokalizacja Opisy lokalizacji. Lokalizacja Opisy lokalizacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google