Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Grupa 4- latki Ul. Hallera. Czy to siostra, czy to brat, kolorowy z nimi świat.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Grupa 4- latki Ul. Hallera. Czy to siostra, czy to brat, kolorowy z nimi świat."— Zapis prezentacji:

1 Grupa 4- latki Ul. Hallera

2 Czy to siostra, czy to brat, kolorowy z nimi świat

3 Wiosna zaraz tu przybędzie, kolorowo będzie wszędzie

4 Dnia 13. 03. 2014 r. grupa 4- latków wraz z grupą 3- latków wyjechała do Biblioteki Miejskiej przy ul. Sikiryckiego. Odbyły się tam warsztaty z książką Kopciuszek- nikt nie lubi być przezywany. Dzieci zastały zapoznane z treścią bajki. Następnie przeprowadzono pogadankę o przezywaniu się. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach integrujących grupę. Przekazywały sobie iskierkę przyjaźni a także pluszowe serduszko w celu utrwalenia imion. Dzieci nauczyły się piosenki na przywitanie się oraz brały udział w zabawie z gazetami. Na koniec spotkania oprowadzono nas po bibliotece. Dzieci otrzymały na pamiątkę zakładki do książek.

5

6

7

8

9 W trzecim tygodniu rozmawialiśmy o ptakach, które powracają do nas na wiosnę (bocian, jaskółka, szpak i kukułka). Dzieci poznały wygląd i wielkość jaj różnych ptaków a także ich gniazda.

10 W ostatnim tygodniu marca rozmawialiśmy o poszczególnych dniach tygodnia. Poznaliśmy piosenkę Rosnę, rosnę. Przeprowadzone zostały ćwiczenia równowagi (Gimnastyka Mózgu- przekraczanie linii środkowej ciała).

11 Dnia 25. 03. 2014 r. w naszym przedszkolu były drzwi otwarte dla rodziców z zajęć dodatkowych. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności z rytmiki oraz j. angielskiego.

12

13

14

15

16 Dnia 28. 03. 2014 r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. W ramach tego święta wybraliśmy się do przedszkola na ulicy Wilczyńskiego, gdzie dzieci obejrzały przedstawienie przygotowane przez aktorów na temat brzydkich słów.

17

18

19

20

21


Pobierz ppt "Grupa 4- latki Ul. Hallera. Czy to siostra, czy to brat, kolorowy z nimi świat."

Podobne prezentacje


Reklamy Google