Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DOŁĄCZ DO NAS!. Założenia akcji: Zachęcenie mieszkańców do meldowania się w miejscu zamieszkania Zachęcenie pozostałych niezameldowanych osób, do składania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DOŁĄCZ DO NAS!. Założenia akcji: Zachęcenie mieszkańców do meldowania się w miejscu zamieszkania Zachęcenie pozostałych niezameldowanych osób, do składania."— Zapis prezentacji:

1 DOŁĄCZ DO NAS!

2 Założenia akcji: Zachęcenie mieszkańców do meldowania się w miejscu zamieszkania Zachęcenie pozostałych niezameldowanych osób, do składania formularzu NIP-3 (aktualizującego dane dotyczące miejsca zamieszkania) w Urzędzie Skarbowym właściwym dla naszego Powiatu. DOŁĄCZ DO NAS!

3 Liczba mieszkańców w Powiecie: Dane z Gmin- Wydział Ewidencji Ludności (osoby zameldowane w Powiecie Legionowskim) Dane Szacunkowe – na podstawie danych z Narodowego Spisu Powszechnego 2002 (różnica procentowa pomiędzy osobami zameldowanymi na stałe i i mieszkającymi w Powiecie Legionowskim) Udział w podatku dochodowym od osób fizycznych : budżet Powiatu 10,25% budżet Gmin 39,34% Wpływy z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych za 2009 r. w Powiecie Legionowskim zł 7891 = zł utracone wpływy w budżecie Powiatu w ciągu roku DOŁĄCZ DO NAS!

4 Liczba mieszkańców w Gminach: Jabłonna Wpływy z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych za 2009 r. : Jabłonna zł 2147 = zł utracone wpływy w budżecie Gminy w ciągu roku DOŁĄCZ DO NAS!

5 2521 = zł utracone wpływy w budżecie Gminy w ciągu roku Liczba mieszkańców w Gminach: Legionowo Wpływy z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych za 2009 r. : Legionowo zł DOŁĄCZ DO NAS!

6 Liczba mieszkańców w Gminach: Wieliszew Wpływy z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych za 2009 r. : Wieliszew zł 1038 = zł utracone wpływy w budżecie Gminy w ciągu roku DOŁĄCZ DO NAS!

7 Liczba mieszkańców w Gminach: Nieporęt Wpływy z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych za 2009 r. : Nieporęt zł 1275 = zł utracone wpływy w budżecie Gminy w ciągu roku DOŁĄCZ DO NAS!

8 Liczba mieszkańców w Gminach: Serock Wpływy z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych za 2009 r. : Serock zł 1430 = zł utracone wpływy w budżecie Gminy w ciągu roku DOŁĄCZ DO NAS!

9 Średni dochód Gminy przypadający na jednego mieszkańca rocznie Liczba meldujących się osóbŚrednie roczne wpływy w budżecie Gminy zł zł zł zł zł 926zł DOŁĄCZ DO NAS!

10 Średni dochód Gminy przypadający na jednego mieszkańca rocznie Liczba meldujących się osób Średnie roczne wpływy w budżecie Gminy Jabłonna 1263 zł Nieporęt 1253 zł Legionowo 880 zł Wieliszew 666 zł Serock 561 zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł zł DOŁĄCZ DO NAS!

11 Hala sportowa w Jabłonnie Most Suwalna Gimnazjum Gminne w Wieliszewie Przedszkole w Zegrzu Południowym Dzięki zwiększonym wpływom podatkowym, każda z Gmin będzie mogła nadal dbać o potrzeby swoich mieszkańców budując: Szkoły Przedszkola Place zabaw Hale sportowe Mosty Drogi Przebudowa nawierzchni drogi w Gutach Nowe Inwestycje Dla Mieszkańców: Plac zabaw w Legionowie DOŁĄCZ DO NAS!

12 Prasa: 1. Gazety Gminne - Kurier – Informator Powiatu Legionowskiego (nakłada egz., dystrybucja: sklepy, kioski, urzędy na terenie Powiatu) - Wieści Z Naszej Gminy – Informator Gminy Jabłonna (nakład 1500 egz., bezpłatny dwumiesięcznik, dystrybucja: sklepy, domy kultury na terenie Gminy) - Gazeta Wieliszewska (nakład 3500 egz. bezpłatny miesięcznik, dystrybucja: sklepy, inne instytucje na terenie Gminy, 500 szt. urzędy na terenie Powiatu) - Wieści Nieporęckie (nakład 7000 egz., bezpłatny miesięcznik, dystrybucja: domy, sklepy, ośrodki kultury, urząd na terenie Gminy) - Informator Gminy Serock (nakład, bezpłatny miesięcznik, nakład 1300 egz., dystrybucja: sklepy, urząd na terenie Gminy) - Moje Legionowo (dwumiesięczny biuletyn informacyjny nakład 5000 egz., dystrybucja na terenie Miasta Legionowa) 2. Gazeta Powiatowa (nakład 3000 egz., sprzedaż 2500 egz.) 3. Gazeta Miejscowo (nakład 5000 egz., bezpłatny tygodnik, dystrybucja: sklepy, kioski, urzędy, inne punkty handlowe na terenie Powiatu) 4. To i Owo Legionowo (nakład 4200 egz., sprzedaż 3360 egz.) 5. Echo Powiatu Legionowskiego (nakład egz, bezpłatny dwutygodnik) Promocja Akcji: DOŁĄCZ DO NAS!

13 Internet: 1. Storna internetowa poświęcona akcji Zostań mieszkańcem Radio Interentowe eMka 10. Strony internetowe patronów mediowych akcji 11. Portale i Fora internetowe Promocja Akcji:

14 DOŁĄCZ DO NAS! Radio: 1. Radio Hobby 2. Radio Dla Ciebie TV: 1. Telewizja Legionowska LTV, TVP 3 Inne: 1. Bilbordy - 7 tablic w Powiecie Legionowskim (4 dwustronne 3 jednostronne ) 2. Plakaty – dystrybucja w budynkach użytku publicznego 3. Ulotki – dystrybucja na terenie poszczególnych Gmin Promocja Akcji:

15 1. Nagroda rzeczowa dla stutysięcznego obywatela o wartości 10 tys. zł. 2. Kilkanaście dodatkowych nagród rozlosowywanych spośród mieszkańców biorących udział w Akcji. 3. Zniesienie opłat za wymianę prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego. Dodatkowe Przedsięwzięcia: DOŁĄCZ DO NAS!

16 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!


Pobierz ppt "DOŁĄCZ DO NAS!. Założenia akcji: Zachęcenie mieszkańców do meldowania się w miejscu zamieszkania Zachęcenie pozostałych niezameldowanych osób, do składania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google