Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Microsoft Office Publisher

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Microsoft Office Publisher"— Zapis prezentacji:

1 Microsoft Office Publisher
2003 Robimy kartkę z życzeniami urodzinowymi

2 Co to jest Publisher ? Microsoft Office Publisher jest programem firmy Microsoft służącym do tworzenia materiałów marketingowych, pozwalającym na ich drukowanie, zamieszczanie w sieci Web oraz przesyłanie pocztą elektroniczną. Publisher jest elementem pakietu Microsoft Office. Program ten pozwala na bardzo szybkie przygotowywanie, wizytówek, folderów, gazetek itp. W swoim działaniu program ten jest bardzo podobny do Microsoft Word i posiada większość elementów i funkcji spotykanych w innych modułach oprogramowania MS Office.

3 Obsługa Publishera Pierwszym krokiem po włączeniu Publishera jest wybranie rodzaju projektu: Publikacje do drukowania Witryny sieci Web i poczta Zestawy projektów Puste publikacje Wybieramy Publikacje do drukowania.

4 Obsługa Publishera Następnym krokiem jest wybranie rodzaju publikacji. My wybieramy Publikacje do drukowania i teraz trzeba wybrać co chcemy robić. Wybieramy karty z pozdrowieniami.

5 Obsługa Publishera Potem szukamy nazwy urodziny i wtedy pojawi się dużo rodzajów kartek urodzinowych. Wybieramy kartkę, która się nam podoba.

6 Obsługa Publishera Gdy wybierzemy przyciskamy i dowolnie edytujemy naszą kartkę. Narzędzia są podobne jak w programie Microsoft Office Word.

7 Oto prosta kartka zrobiona przeze mnie.

8 KONIEC autor tekstu: Jakub Rybicki autor grafiki: Jakub Rybicki źródło informacji: wikipedia.org


Pobierz ppt "Microsoft Office Publisher"

Podobne prezentacje


Reklamy Google